17 Meistri kiituseks E-Kunstisalong on jõudmas oma kümnenda juubelini - need aastad on olnud meile huvitav ja töörohke aeg. Kunstioksjonid on lisanud meie tegevusele rohkelt põnevust. Iga aasta kevadel ja sügisel oleme kunstihuvilistele esitlenud oma uut oksjonivalikut. Oleme nende kümne aasta jooksul puutunud kokku paljude huvitavate inimestega ning tundnud koos nendega suurt rõõmu heast kunstist. Nende aastatega on laienenud meie poolt pakutavate kunstnike ring, oleme toonud huvilisteni mitmeid ununenud nimesid ning autoreid, keda sõda ja suured muutused sundisid kodumaalt lahkuma. Igas meie oksjonivalikus on aga ka meistreid, kes on aastatega muutunud meie meelisautoriteks. E-Kunstisalongi sünnilinn on Tartu ning seetõttu on meie armastus kuulunud pallasliku maalikooli meistritele. Oleme püüdnud oma valikutesse liita ikka ka nooremaid kunstnikke, et neid tutvustada kunstipublikule. Seekordne XVII valik sisaldab uusi nimesid nagu Artur Mihkelsoo, Adolf Säärits, Voldemar Tank ja Aleksander Möldroo ning loomulikult ka juba varasematest valikutest tuttavaid kunstnikke Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu, Efraim Allsalu, Rudolf Sepp, Elmar Leppik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Enn Põldroos ja Johannes Uiga. Oleme senini mitmel korral pakkunud kunstnik Erich Pehapi ennesõjaaegset loomingut, seekord üllatame aga kunstniku Kanadas valminud maalidega. Teoste valikul oleme arvestanud erinevate huvide ja eelistustega, pakume kunsti erinevatest ajastutest ja erinevatest zanritest. Alg: 25 000/ € 1 598 , lõpp: 36 000/ € 2 301 17. Meistri kiituseks
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

17. Meistri kiituseks

11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

E-Kunstisalong on jõudmas oma kümnenda juubelini - need aastad on olnud meile huvitav ja töörohke aeg. Kunstioksjonid on lisanud meie tegevusele rohkelt põnevust. Iga aasta kevadel ja sügisel oleme kunstihuvilistele esitlenud oma uut oksjonivalikut. Oleme nende kümne aasta jooksul puutunud kokku paljude huvitavate inimestega ning tundnud koos nendega suurt rõõmu heast kunstist. Nende aastatega on laienenud meie poolt pakutavate kunstnike ring, oleme toonud huvilisteni mitmeid ununenud nimesid ning autoreid, keda sõda ja suured muutused sundisid kodumaalt lahkuma. Igas meie oksjonivalikus on aga ka meistreid, kes on aastatega muutunud meie meelisautoriteks. E-Kunstisalongi sünnilinn on Tartu ning seetõttu on meie armastus kuulunud pallasliku maalikooli meistritele. Oleme püüdnud oma valikutesse liita ikka ka nooremaid kunstnikke, et neid tutvustada kunstipublikule.

Seekordne XVII valik sisaldab uusi nimesid nagu Artur Mihkelsoo, Adolf Säärits, Voldemar Tank ja Aleksander Möldroo ning loomulikult ka juba varasematest valikutest tuttavaid kunstnikke Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu, Efraim Allsalu, Rudolf Sepp, Elmar Leppik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Enn Põldroos ja Johannes Uiga. Oleme senini mitmel korral pakkunud kunstnik Erich Pehapi ennesõjaaegset loomingut, seekord üllatame aga kunstniku Kanadas valminud maalidega. Teoste valikul oleme arvestanud erinevate huvide ja eelistustega, pakume kunsti erinevatest ajastutest ja erinevatest zanritest.


20. sajandi alguskümnenditesse kuulub V. Kangro-Pooli võluvalt iseteadlik "Tütarlapse portree“ (1923). Anton Starkopfi varajast ning seetõttu väga haruldast loomeaega esindab Laiuse Vabadussõja mälestusmärgile valminud reljeef. Ludvig Oskari romantilised talumaastikud tekitavad nostalgiat. Elmar Leppiku "Rukkilõikus“ (1948) kuulub esimeste

nõukogudeaja tellimustööde hulka, kuid kannab endas veel varasemaid kunstiideaale. Elmar Kitse meisterlikkus tuleb esile igas motiivis - "Iiristes“ (1971) võluvad hõrgud lilladepruunide

toonide kooskõlad. Mängulist mõtlemist vormis ja motiivis näeb

Andrus Kasemaa "Lindnaises“ (1987). Erinevat maalilaadi pakuvad Enn Põldroos ja Olav Maran.

Isa ja poja, Aleksander ja Imat Suumani tööd on esmapilgul väga erinevad, kuid neid ühendab poeetiline maailmatunnetus, mida nad väljendavad kumbki oma vahenditega. E-Kunstisalong on tutvustanud oma näitusel Rootsis tegutsenud maalikunstnik Gustav Mägi, kelle sürrealistlik pildimaailm on nüüdseks leidnud imetlejaid. Meie ühe tunnusautori Efraim Allsalu (1929-2006) isikupärane mõttemaailm ja maaliline käekiri on ikka olnud meie valikute rikastajaks.

Loodame, et meie poolt pakutud XVII oksjonivalik valmistab Teile meeldivaid kunstielamusi ning leiate siit selle õige, mida imetleda aastakümneid. Täname meeldiva koostöö eest kõiki kunstnikke ja kunstihuvilisi.

Lugupidamisega
Tiia Karelson
E-KunstisalongViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

17 Meistri kiituseks

20 sajandi alguskümnenditesse kuulub V E-Kunstisalong on jõudmas oma kümnenda juubelini - need aastad on olnud meile huvitav ja töörohke aeg. Kunstioksjonid on lisanud meie tegevusele rohkelt põnevust. Iga aasta kevadel ja sügisel oleme kunstihuvilistele esitlenud oma uut oksjonivalikut. Oleme nende kümne aasta jooksul puutunud kokku paljude huvitavate inimestega ning tundnud koos nendega suurt rõõmu heast kunstist. Nende aastatega on laienenud meie poolt pakutavate kunstnike ring, oleme toonud huvilisteni mitmeid ununenud nimesid ning autoreid, keda sõda ja suured muutused sundisid kodumaalt lahkuma. Igas meie oksjonivalikus on aga ka meistreid, kes on aastatega muutunud meie meelisautoriteks. E-Kunstisalongi sünnilinn on Tartu ning seetõttu on meie armastus kuulunud pallasliku maalikooli meistritele. Oleme püüdnud oma valikutesse liita ikka ka nooremaid kunstnikke, et neid tutvustada kunstipublikule.
Seekordne XVII valik sisaldab uusi nimesid nagu Artur Mihkelsoo, Adolf Säärits, Voldemar Tank ja Aleksander Möldroo ning loomulikult ka juba varasematest valikutest tuttavaid kunstnikke Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu, Efraim Allsalu, Rudolf Sepp, Elmar Leppik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Enn Põldroos ja Johannes Uiga. Oleme senini mitmel korral pakkunud kunstnik Erich Pehapi ennesõjaaegset loomingut, seekord üllatame aga kunstniku Kanadas valminud maalidega. Teoste valikul oleme arvestanud erinevate huvide ja eelistustega, pakume kunsti erinevatest ajastutest ja erinevatest zanritest.

17. Meistri kiituseks

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük