24 Maastik majaga, Aarne Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“. 2002 24. Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis Miikmaa Aarne
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
24. Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis
Aarne Miikmaa (1908 - 1942)

24. Maastik majaga

1939. Õli, lõuend. 49,5x63,5. Signatuuriga.
Alghind: € 5000
52. E-Kunstisalongi LII oksjon
11.11.2023 Tartu galeriis kell 13

Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

24 Maastik majaga, Aarne

Aarne Miikmaa (1908 - 1942) 24 Maastik majaga 1939 Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“.

24. Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis

Miikmaa Aarne
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük