29 E-Kunstisalongi XXIX oksjon "Enne ma une unetan, maha jätan magamise, kui et ma ilu unustan, rõõmu kallista kaotan,“ kirjutas kunstnik Juhan Nõmmik oma päevikusse rahvaluuleread, mis kõnetavad ilmselt teisigi kunstisõpru. E-Kunstisalong püüab teile ka seekord pakkuda midagi kunstiväärtuslikku ja ilusat. Meil on suur rõõm esitleda oma XXIX oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on 47 teost 36 autorilt. Esitleme erinevates ¾anrites nii maali, joonistust, graafikat, akvarelli kui ka skulptuuri. Kunstnike nimistus on esindatud nii klassikud kui kaasaegsem põlvkond. Kõige vanem ja seega kõige pikema ajalooga teos oksjonil on Julie Hagen-Schwarzi loodud portree Alexander von Oettingenist. Väärika looga on ka August Weizenbergi skulptuur "Naise pea“ aastast 1885. Vanematest meistritest tasuks veel mainida August Jansenit, kes on hoolimata E-Kunstisalongi pikkadest oksjonitraditsioonidest enampakkumise valikus esimest korda. Loomulikult ei kujuta ühtegi auväärset oksjoni koosseisu ette ilma "Pallase“ kooli õpetajate ning õpilaste osavõtuta. Nimetamist väärivad korüfeed Ado Vabbe, Aleksander Vardi, Ann Audova, Kristjan Teder, Johannes Uiga ja teised. Oksjoni üks tähelepanuväärsemaid teoseid on samuti "Pallase“ vilistlase Eduard Wiiralti legendaarne "Põrgu“. Maestro Wiiralti loomingule pakuvad täiendust teisedki tuntud graafikud, näiteks Richard Kaljo ja Ott Kangilaski. Kaasaegsetest kunstnikest on väga huvitavate teostega seekord esindatud Jüri Arrak, kellelt näeme lavakujundust aastast 1975. Oksjoni kollektsioonile lisab vürtsi ka Malle Leisi ja Villu Jõgeva koostöös valminud installatsioon. Tänapäevastest meistritest on veel esindatud Olav Maran, Navitrolla ja mitmed teised. Loodame, et iga kunstisõber leiab seekordsest väljapanekust omale meelisteose. Soovime ilusaid kunstielamusi! Teie E-Kunstisalong Plm 38,5x46,3 Alg: 5 300 , lõpp: 5 300 29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon

11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

"Enne ma une unetan,
maha jätan magamise,
kui et ma ilu unustan,
rõõmu kallista kaotan,“
kirjutas kunstnik Juhan Nõmmik oma päevikusse rahvaluuleread, mis kõnetavad ilmselt teisigi kunstisõpru.

E-Kunstisalong püüab teile ka seekord pakkuda midagi kunstiväärtuslikku ja ilusat. Meil on suur rõõm esitleda oma XXIX oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on 47 teost 36 autorilt. Esitleme erinevates ¾anrites nii maali, joonistust, graafikat, akvarelli kui ka skulptuuri. Kunstnike nimistus on esindatud nii klassikud kui kaasaegsem põlvkond.

Kõige vanem ja seega kõige pikema ajalooga teos oksjonil on Julie Hagen-Schwarzi loodud portree Alexander von Oettingenist. Väärika looga on ka August Weizenbergi skulptuur "Naise pea“ aastast 1885. Vanematest meistritest tasuks veel mainida August Jansenit, kes on hoolimata E-Kunstisalongi pikkadest oksjonitraditsioonidest enampakkumise valikus esimest korda.

Loomulikult ei kujuta ühtegi auväärset oksjoni koosseisu ette ilma "Pallase“ kooli õpetajate ning õpilaste osavõtuta. Nimetamist väärivad korüfeed Ado Vabbe, Aleksander Vardi, Ann Audova, Kristjan Teder, Johannes Uiga ja teised.

Oksjoni üks tähelepanuväärsemaid teoseid on samuti "Pallase“ vilistlase Eduard Wiiralti legendaarne "Põrgu“. Maestro Wiiralti loomingule pakuvad täiendust teisedki tuntud graafikud, näiteks Richard Kaljo ja Ott Kangilaski.

Kaasaegsetest kunstnikest on väga huvitavate teostega seekord esindatud Jüri Arrak, kellelt näeme lavakujundust aastast 1975. Oksjoni kollektsioonile lisab vürtsi ka Malle Leisi ja Villu Jõgeva koostöös valminud installatsioon. Tänapäevastest meistritest on veel esindatud Olav Maran, Navitrolla ja mitmed teised.

Loodame, et iga kunstisõber leiab seekordsest väljapanekust omale meelisteose.

Soovime ilusaid kunstielamusi!
Teie E-KunstisalongViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

29 E-Kunstisalongi XXIX oksjon

Efraim Allsalu Kabaree 1996 Õli, masoniit Signatuuriga "Enne ma une unetan,maha jätan magamise, kui et ma ilu unustan,rõõmu kallista kaotan,“ kirjutas kunstnik Juhan Nõmmik oma päevikusse rahvaluuleread, mis kõnetavad ilmselt teisigi kunstisõpru. E-Kunstisalong püüab teile ka seekord pakkuda midagi kunstiväärtuslikku ja ilusat. Meil on suur rõõm esitleda oma XXIX oksjoni väljapanekut. Käesoleval oksjonil on 47 teost 36 autorilt. Esitleme erinevates ¾anrites nii maali, joonistust, graafikat, akvarelli kui ka skulptuuri. Kunstnike nimistus on esindatud nii klassikud kui kaasaegsem põlvkond. Kõige vanem ja seega kõige pikema ajalooga teos oksjonil on Julie Hagen-Schwarzi loodud portree Alexander von Oettingenist. Väärika looga on ka August Weizenbergi skulptuur "Naise pea“ aastast 1885. Vanematest meistritest tasuks veel mainida August Jansenit, kes on hoolimata E-Kunstisalongi pikkadest oksjonitraditsioonidest enampakkumise valikus esimest korda. Loomulikult ei kujuta ühtegi auväärset oksjoni koosseisu ette ilma "Pallase“ kooli õpetajate ning õpilaste osavõtuta. Nimetamist väärivad korüfeed Ado Vabbe, Aleksander Vardi, Ann Audova, Kristjan Teder, Johannes Uiga ja teised. Oksjoni üks tähelepanuväärsemaid teoseid on samuti "Pallase“ vilistlase Eduard Wiiralti legendaarne "Põrgu“. Maestro Wiiralti loomingule pakuvad täiendust teisedki tuntud graafikud, näiteks Richard Kaljo ja Ott Kangilaski.Kaasaegsetest kunstnikest on väga huvitavate teostega seekord esindatud Jüri Arrak, kellelt näeme lavakujundust aastast 1975. Oksjoni kollektsioonile lisab vürtsi ka Malle Leisi ja Villu Jõgeva koostöös valminud installatsioon. Tänapäevastest meistritest on veel esindatud Olav Maran, Navitrolla ja mitmed teised. Loodame, et iga kunstisõber leiab seekordsest väljapanekust omale meelisteose.Soovime ilusaid kunstielamusi!Teie E-Kunstisalong

29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük