36 Kartulikorv, Kaisa Puustak Kaisa Puustak kirjeldab motiivivalikut: „Oma piltidel olen kujutanud erinevaid n-ö elutuid esemeid, peamiselt tööriistu, eriti neid, mida inimene on suurelt jaolt omakäeliselt teinud, et midagi nende abil luua. Vaadeldes ja kujutades tööriistu või mistahes esemeid, jääb inimese kohalolek alati tajutavaks“. Teos on osalenud Kaisa Puustaki isikunäitusel Tallinna Kunstisalongis 1985. aastal (näitusekataloogis nr 9 ), 2023. aastal naisgraafikute näitusel „Läbi su silmaterade musta kuru“ KUMU-s (repro näitusekataloogis lk 42, nimestikus märgitud lk 196). Teost on näidatud ka kunstnikku portreteerivas saates „Kaisa Puustak“ (ETV 11. mai 1988). Lisaks kuulub käesolev graafiline leht Eesti Kunstimuuseumi ning Pärnu Muuseumi kogudesse. Loe lisaks 36. Kartulikorv, Kaisa Puustak E-kunstisalongis Puustak Kaisa
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
36. Kartulikorv, Kaisa Puustak E-kunstisalongis
Kaisa Puustak (sünd 1945)

36. Kartulikorv

1981. Pehmelakk, akvatinta, paber. Ava 34x50,5. Signatuuriga.
Alghind: € 1300, lõpphind: € 1300
52. E-Kunstisalongi LII oksjon
11.11.2023 Tartu galeriis kell 13

Kaisa Puustak kirjeldab motiivivalikut: „Oma piltidel olen kujutanud erinevaid n-ö elutuid esemeid, peamiselt tööriistu, eriti neid, mida inimene on suurelt jaolt omakäeliselt teinud, et midagi nende abil luua. Vaadeldes ja kujutades tööriistu või mistahes esemeid, jääb inimese kohalolek alati tajutavaks“.
Teos on osalenud Kaisa Puustaki isikunäitusel Tallinna Kunstisalongis 1985. aastal (näitusekataloogis nr 9 ), 2023. aastal naisgraafikute näitusel „Läbi su silmaterade musta kuru“ KUMU-s (repro näitusekataloogis lk 42, nimestikus märgitud lk 196). Teost on näidatud ka kunstnikku portreteerivas saates „Kaisa Puustak“ (ETV 11. mai 1988). Lisaks kuulub käesolev graafiline leht Eesti Kunstimuuseumi ning Pärnu Muuseumi kogudesse.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

36 Kartulikorv, Kaisa Puustak

Kaisa Puustak (sünd 1945) 36 Kartulikorv 1981 Kaisa Puustak kirjeldab motiivivalikut: „Oma piltidel olen kujutanud erinevaid n-ö elutuid esemeid, peamiselt tööriistu, eriti neid, mida inimene on suurelt jaolt omakäeliselt teinud, et midagi nende abil luua. Vaadeldes ja kujutades tööriistu või mistahes esemeid, jääb inimese kohalolek alati tajutavaks“.Teos on osalenud Kaisa Puustaki isikunäitusel Tallinna Kunstisalongis 1985. aastal (näitusekataloogis nr 9 ), 2023. aastal naisgraafikute näitusel „Läbi su silmaterade musta kuru“ KUMU-s (repro näitusekataloogis lk 42, nimestikus märgitud lk 196). Teost on näidatud ka kunstnikku portreteerivas saates „Kaisa Puustak“ (ETV 11. mai 1988). Lisaks kuulub käesolev graafiline leht Eesti Kunstimuuseumi ning Pärnu Muuseumi kogudesse.

36. Kartulikorv, Kaisa Puustak E-kunstisalongis

Puustak Kaisa
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük