48 Soojale maale, Janika Janika Turu on õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis aastatel 2002—2006. Käesoleva töö kohta kirjutab kunstnik järgmiselt: „See töö on kompositsioon kahest hetkest minu elus. Need lilled oli kokku seadnud Kolga mõisa külastusjuht kohalikest lilledest ja sättinud vaasiga sissepääsu kõrvale aknalauale. Lilled oma õrnusega lummasid mind, sest hiljem tekitasid nii tugeva kontrasti massiivses kivist aknani¹¹is. Hiljem, sügisel, paigutasin need lilled oma kujutluses kergesse igatsusse sooja Itaalia järele. Mõnikord tekivad omapärased seosed päris elus kogetud impulsside ja unistuste vahel. Maalimine annab mulle võimaluse sellistesse hetkedesse päriselt rännata, mida päriselt justkui ei olegi olemas. . . või ikka on?“ 2021 48. Soojale maale, Janika Turu E-kunstisalongis Turu Janika
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
48. Soojale maale, Janika Turu E-kunstisalongis
Janika Turu (sünd 1983)

48. Soojale maale

2022. Õli, lõuend. 70x70. Signtuuriga.
Alghind: € 900, lõpphind: € 1200
52. E-Kunstisalongi LII oksjon
11.11.2023 Tartu galeriis kell 13

Janika Turu on õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis aastatel 2002—2006.
Käesoleva töö kohta kirjutab kunstnik järgmiselt: „See töö on kompositsioon kahest hetkest minu elus. Need lilled oli kokku seadnud Kolga mõisa külastusjuht kohalikest lilledest ja sättinud vaasiga sissepääsu kõrvale aknalauale. Lilled oma õrnusega lummasid mind, sest hiljem tekitasid nii tugeva kontrasti massiivses kivist aknani¹¹is. Hiljem, sügisel, paigutasin need lilled oma kujutluses kergesse igatsusse sooja Itaalia järele. Mõnikord tekivad omapärased seosed päris elus kogetud impulsside ja unistuste vahel. Maalimine annab mulle võimaluse sellistesse hetkedesse päriselt rännata, mida päriselt justkui ei olegi olemas... või ikka on?“Janika Turu (sünd 1983)
Sündinud 4. oktoobril 1983. aastal. 2002. aastast õppis Tartu Kõrgemas Kunstikoolis mööbli kujundamise ja restaureerimise osakonnas, mille lõpetas 2006. aastal. Kunstiõpetajateks on joonistamises olnud Kalli Kalde ja Uudo Vool, maalimises Imat Suuman ja Helle Vahersalu. Alates 2006. aastast osalenud ühisnäitustel ning alates 2013. aastast isikunäitustel.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

48 Soojale maale, Janika

Janika Turu (sünd 1983) 48 Soojale maale 2022 Janika Turu on õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis aastatel 2002—2006. Käesoleva töö kohta kirjutab kunstnik järgmiselt: „See töö on kompositsioon kahest hetkest minu elus. Need lilled oli kokku seadnud Kolga mõisa külastusjuht kohalikest lilledest ja sättinud vaasiga sissepääsu kõrvale aknalauale. Lilled oma õrnusega lummasid mind, sest hiljem tekitasid nii tugeva kontrasti massiivses kivist aknani¹¹is. Hiljem, sügisel, paigutasin need lilled oma kujutluses kergesse igatsusse sooja Itaalia järele. Mõnikord tekivad omapärased seosed päris elus kogetud impulsside ja unistuste vahel. Maalimine annab mulle võimaluse sellistesse hetkedesse päriselt rännata, mida päriselt justkui ei olegi olemas... või ikka on?“

48. Soojale maale, Janika Turu E-kunstisalongis

Turu Janika
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük