Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi Kunstnik Gustav Mägi looming on Eestis praktiliselt tundmatu. Ekunstisalong tutvustas tema töid 2006. aasta alguses Pärnus Ammende Villas ja seejärel Tallinnas. G. Mägi alustas oma kunstiõpinguid Tartus “Pallases" õppides Anton Starkopfi juures skulptuuri, oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. Sõjaaastad viisid kunstniku Rootsi, kus Mägi jätkas oma kunstniku teed. 1950-ndatel olid tal personaalnäitused Karlskronas, Linköpingis ja Olofstromis. Ta osales ka eesti kunstnike suurematel koosesinemistel 1954. a. Stockholmi Kungshallenis ja 1963. a. Svea galeriis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ning huvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses peale sõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loomingu vastu oli suur. G. Mägi kompositsioonides näeb voolava vormiga konfiguratsioone, kus köidab tema pinna organiseerimise and. 2005 Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis Mägi Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis
Gustav Mägi (1914-1994)

Abstraktne kompositsioon

1975 Õli, lõuend. 65 x 100. Signatuuriga.
Alghind: € 11500/€735, lõpphind: € 11 500/ 735
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Kunstnik Gustav Mägi looming on Eestis praktiliselt tundmatu. Ekunstisalong
tutvustas tema töid 2006. aasta alguses Pärnus
Ammende Villas ja seejärel Tallinnas. G. Mägi alustas oma
kunstiõpinguid Tartus “Pallases" õppides Anton Starkopfi juures
skulptuuri, oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. Sõjaaastad
viisid kunstniku Rootsi, kus Mägi jätkas oma kunstniku
teed. 1950-ndatel olid tal personaalnäitused Karlskronas,
Linköpingis ja Olofstromis. Ta osales ka eesti kunstnike
suurematel koosesinemistel 1954.a. Stockholmi Kungshallenis ja
1963.a. Svea galeriis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ning
huvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses peale
sõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loomingu
vastu oli suur. G. Mägi kompositsioonides näeb voolava vormiga
konfiguratsioone, kus köidab tema pinna organiseerimise and.Gustav Mägi (1914-1994)
Gustav Mägi elas aastatel 1914-1994. Mägi alustas kunstiõpinguid Tartus Pallases, õppides Anton Starkopfi juures. Oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. 1944. aastal lahkus kunstnik Eestist ja asus elama Rootsi. Tema sidemed sealse eesti kunstnikkonnaga olid küllaltki nõrgad, kuid ta osales kahel suuremal ühisesinemisel 1954. aastal Stockholmi Kunsthallenis ja 1963. aastal Svea galeriis. 1950. aastatel olid tal personaalnäitused Karlskronas, Linköpingis ja Olofstromis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ning huvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses peale sõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loomingu vastu oli suur.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi

Gustav Mägi (1914-1994) Abstraktne kompositsioon 1975 Õli, lõuend 65 x 100 Kunstnik Gustav Mägi looming on Eestis praktiliselt tundmatu. Ekunstisalongtutvustas tema töid 2006. aasta alguses PärnusAmmende Villas ja seejärel Tallinnas. G. Mägi alustas omakunstiõpinguid Tartus “Pallases" õppides Anton Starkopfi juuresskulptuuri, oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. Sõjaaastadviisid kunstniku Rootsi, kus Mägi jätkas oma kunstnikuteed. 1950-ndatel olid tal personaalnäitused Karlskronas,Linköpingis ja Olofstromis. Ta osales ka eesti kunstnikesuurematel koosesinemistel 1954.a. Stockholmi Kungshallenis ja1963.a. Svea galeriis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ninghuvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses pealesõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loominguvastu oli suur. G. Mägi kompositsioonides näeb voolava vormigakonfiguratsioone, kus köidab tema pinna organiseerimise and.

Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis

Mägi Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük