Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi G. Mäge köitis sürrealistide töis valitsev irratsionaalne maailm. Oma maales kujutas ta nii objekte reaalelust kui fantaasia maailmast. Amorfsed kujundid, fantaasiaelemendid - kõik on leidnud tee G. Mägi kompositsiooni. Nauditav on tema tööde koloriit, kus õhuke värvikiht mõjub kohati hapralt ning aeg-ajalt lummab läbikumavate pindadega. 2005 Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis Mägi Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis
Gustav Mägi (1914-1994)

Abstraktne kompositsioon

1987 Õli, lõuend. 68 x 100. Signatuuriga.
Alghind: € 13000/€831
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

G. Mäge köitis sürrealistide töis valitsev irratsionaalne maailm.
Oma maales kujutas ta nii objekte reaalelust kui fantaasia
maailmast. Amorfsed kujundid, fantaasiaelemendid - kõik on
leidnud tee G. Mägi kompositsiooni. Nauditav on tema tööde
koloriit, kus õhuke värvikiht mõjub kohati hapralt ning aeg-ajalt
lummab läbikumavate pindadega.Gustav Mägi (1914-1994)
Gustav Mägi elas aastatel 1914-1994. Mägi alustas kunstiõpinguid Tartus Pallases, õppides Anton Starkopfi juures. Oma esmaesinemiseni jõudis ta 1939. aastal. 1944. aastal lahkus kunstnik Eestist ja asus elama Rootsi. Tema sidemed sealse eesti kunstnikkonnaga olid küllaltki nõrgad, kuid ta osales kahel suuremal ühisesinemisel 1954. aastal Stockholmi Kunsthallenis ja 1963. aastal Svea galeriis. 1950. aastatel olid tal personaalnäitused Karlskronas, Linköpingis ja Olofstromis. Aastatega kunstniku loomelaad muutus ning huvid pöördusid enam sürrealistide poole. Rootsis tegutses peale sõda mitmeid sürrealistide rühmitusi ning huvi nende loomingu vastu oli suur.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi

Gustav Mägi (1914-1994) Abstraktne kompositsioon 1987 Õli, lõuend 68 x 100 G. Mäge köitis sürrealistide töis valitsev irratsionaalne maailm.Oma maales kujutas ta nii objekte reaalelust kui fantaasiamaailmast. Amorfsed kujundid, fantaasiaelemendid - kõik onleidnud tee G. Mägi kompositsiooni. Nauditav on tema töödekoloriit, kus õhuke värvikiht mõjub kohati hapralt ning aeg-ajaltlummab läbikumavate pindadega.

Abstraktne kompositsioon, Gustav Mägi E-kunstisalongis

Mägi Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük