Gaillardiad ja coreopsised, Eduard Vaikelude maailm köitis Maaserit eriti 1950ndatel aastatel, sellest ajast pärinevad mitmed lillepildid ja natüürmordid. Ajastule omaselt maalib Maaser erksavärvilised lilled tumedale pruunikale foonile. Pintslitöös on tunda juba suuremat vabadust kui varasematel aastatel loodud töis. Botaaniliste väljaannete illustreerimine teravdas kunstniku silma loodusvormide jälgimisel. Suuremat tähelepanu pööras aga kunstnik neil aastail just õlimaalile. "Gaillardiad ja coreopsised" olid ekponeeritud kunstniku isikunäitusel Tartu Kunstimajas 1977. a. (Näituse nimestik, jk. 31). 2005 Gaillardiad ja coreopsised, Eduard Maaser E-kunstisalongis Maaser Eduard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Gaillardiad ja coreopsised, Eduard Maaser E-kunstisalongis
Eduard Maaser (1916–1990)

Gaillardiad ja coreopsised

1956 Õli, papp. Signatuur taga. 68x49
Alghind: € 14500/€927
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Vaikelude maailm köitis Maaserit eriti 1950ndatel aastatel, sellest ajast pärinevad mitmed lillepildid ja natüürmordid. Ajastule omaselt maalib Maaser erksavärvilised lilled tumedale pruunikale foonile. Pintslitöös on tunda juba suuremat vabadust kui varasematel aastatel loodud töis. Botaaniliste väljaannete illustreerimine teravdas kunstniku silma loodusvormide jälgimisel. Suuremat tähelepanu pööras aga kunstnik neil aastail just õlimaalile. "Gaillardiad ja coreopsised" olid ekponeeritud kunstniku isikunäitusel Tartu Kunstimajas 1977.a. (Näituse nimestik, jk.31).Eduard Maaser (1916–1990)
Kunstnik Eduard Maaser sündis 1916. aastal Venemaal. Suri 1990. aastal Tartus.Õppis 1934–35 Pallases ning 1948. aastal lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi tahvelmaali erialal. 1950. aastail lõi akvarelle ja õlimaale (peamiselt natüürmorte ning lille- ja maastikupilte). 1960. aastatel keskendus akvarellile, jäädvustas selles Lõuna-Eesti maastikku. Näitustel osales alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Gaillardiad ja coreopsised, Eduard

Eduard Maaser (1916–1990) Gaillardiad ja coreopsised 1956 Õli, papp Signatuur taga Vaikelude maailm köitis Maaserit eriti 1950ndatel aastatel, sellest ajast pärinevad mitmed lillepildid ja natüürmordid. Ajastule omaselt maalib Maaser erksavärvilised lilled tumedale pruunikale foonile. Pintslitöös on tunda juba suuremat vabadust kui varasematel aastatel loodud töis. Botaaniliste väljaannete illustreerimine teravdas kunstniku silma loodusvormide jälgimisel. Suuremat tähelepanu pööras aga kunstnik neil aastail just õlimaalile. "Gaillardiad ja coreopsised" olid ekponeeritud kunstniku isikunäitusel Tartu Kunstimajas 1977.a. (Näituse nimestik, jk.31).

Gaillardiad ja coreopsised, Eduard Maaser E-kunstisalongis

Maaser Eduard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük