Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis "Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas ta joonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline. Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied. 1999 teater "Vanemuine" Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis Püttsepp Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis
Juhan Püttsepp (1898-1975)

Gladioolid

1972 Õli, lõuend. Signatuuriga. 67 x 29
Alghind: € 12000/€767, lõpphind: € 12 000/ 767
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

"Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas ta
joonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline.


Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Juhan Püttsepp (1898-1975) Gladioolid 1972 Õli, lõuend Signatuuriga "Pallase“ kunstikooli lõpetas Juhan Püttsepp 1929. aastal, Ado Vabbe meisterateljee kasvandikuna. Aastaid töötas tajoonistusõpetajana, esmalt Põltsamaal ja hiljem Tartus. Püttsepp oli esimeseks Tartu Ülikooli kunstikabineti juhatajaks. Kunstniku loomingus on mitmeid eriilmelisi perioode, ta maalilaad on esmalt ekspressiivne, seejärel dekoratiivne ning lõpuks maaliline.
Püttsepp maalis figuratiivseid kompositsioone, maastikke ja lilli. "Gladioolid“ kuulub kunstniku hilisesse loomingusse. Püttseppa koloriit on neis töis muutunud heledamaks, sageli esineb maales valkjaid toone, mida näeb ka antud lillepildis. Püttsepp maalib gladioole jõuliste lilledena, mille varre küljes suured, lopsakad õied.

Gladioolid, Juhan Püttsepp E-kunstisalongis

Püttsepp Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük