Itaalia maastik, Konrad Mägi 1921. aastal reisis Mägi Itaaliasse, samal aastal on ta ühes kirjas öelnud: "On niisugune tundmus, nagu oleks üle hulga aastate koju jõudnud. Kuigi praegu siin väga ebamugav elada on, siiski tundmus suurepäraline ja tahtmine elada ja midagi veel ära teha - siin tunnen elul mõtet olema. /. . . / Minu natuuris on ikka vist midagi väga palju lõunamaalast. Kõik see terve Rooma on niisugune, et ta igapäevaga huvitavam paistab. Igatahes siit maalt ma nii kergesti lahkuda ei taha. " Rudolf Paris on Konrad Mägi monograafias kunstniku Itaalia-perioodi kokku võtnud nõnda: "On ilmne, et nii külluslik ei olnud Mäel motiivide valiku võimalus veel kunagi olnud kui nüüd Itaalia matkal. Rikkalikult põimib ta oma toodangusse linnamotiive, eriti Roomast ja Veneetsiast. Ta tähelepanu köidavad samavõrra tänavate ja parkide vaated, kui vaheldusrikkad veekogumid. " Käesolev teos on etüüdiks 1922- 1923 aastal valminud maalile "Itaalia maastik", mis kuulub Eesti Kunstimuuseumi kogusse, viimane on reprodutseeritud Maie Raitari ja Andres Söödi koostatud Konrad Mägi kataloogis "Konrad Mägi: Kunstnik. Looming. Aeg" (lk 210). Teos pärinb Konrad Mägi pärijate kogust. Meistrite paraad Itaalia maastik, Konrad Mägi E-kunstisalongis Mägi Konrad
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Itaalia maastik, Konrad Mägi E-kunstisalongis

Itaalia maastik

1922-1923 Akvarell, paber. Signatuurita. Lm 27,5x37
Alghind: € 6 400
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

1921. aastal reisis Mägi Itaaliasse, samal aastal on ta ühes kirjasöelnud: "On niisugune tundmus, nagu oleks üle hulga aastatekoju jõudnud. Kuigi praegu siin väga ebamugav elada on, siiskitundmus suurepäraline ja tahtmine elada ja midagi veel ära teha- siin tunnen elul mõtet olema. /.../ Minu natuuris on ikka vistmidagi väga palju lõunamaalast. Kõik see terve Rooma on niisugune,et ta igapäevaga huvitavam paistab. Igatahes siit maaltma nii kergesti lahkuda ei taha." Rudolf Paris on Konrad Mägimonograafias kunstniku Itaalia-perioodi kokku võtnud nõnda:"On ilmne, et nii külluslik ei olnud Mäel motiivide valiku võimalusveel kunagi olnud kui nüüd Itaalia matkal. Rikkalikult põimibta oma toodangusse linnamotiive, eriti Roomast ja Veneetsiast. Tatähelepanu köidavad samavõrra tänavate ja parkide vaated, kuivaheldusrikkad veekogumid." Käesolev teos on etüüdiks 1922-1923 aastal valminud maalile "Itaalia maastik", mis kuulub EestiKunstimuuseumi kogusse, viimane on reprodutseeritud MaieRaitari ja Andres Söödi koostatud Konrad Mägi kataloogis"Konrad Mägi: Kunstnik. Looming. Aeg" (lk 210).Teos pärinb Konrad Mägi pärijate kogust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Itaalia maastik, Konrad Mägi

Konrad Mägi Itaalia maastik 1922-1923 Akvarell, paber Signatuurita 1921. aastal reisis Mägi Itaaliasse, samal aastal on ta ühes kirjasöelnud: "On niisugune tundmus, nagu oleks üle hulga aastatekoju jõudnud. Kuigi praegu siin väga ebamugav elada on, siiskitundmus suurepäraline ja tahtmine elada ja midagi veel ära teha- siin tunnen elul mõtet olema. /.../ Minu natuuris on ikka vistmidagi väga palju lõunamaalast. Kõik see terve Rooma on niisugune,et ta igapäevaga huvitavam paistab. Igatahes siit maaltma nii kergesti lahkuda ei taha." Rudolf Paris on Konrad Mägimonograafias kunstniku Itaalia-perioodi kokku võtnud nõnda:"On ilmne, et nii külluslik ei olnud Mäel motiivide valiku võimalusveel kunagi olnud kui nüüd Itaalia matkal. Rikkalikult põimibta oma toodangusse linnamotiive, eriti Roomast ja Veneetsiast. Tatähelepanu köidavad samavõrra tänavate ja parkide vaated, kuivaheldusrikkad veekogumid." Käesolev teos on etüüdiks 1922-1923 aastal valminud maalile "Itaalia maastik", mis kuulub EestiKunstimuuseumi kogusse, viimane on reprodutseeritud MaieRaitari ja Andres Söödi koostatud Konrad Mägi kataloogis"Konrad Mägi: Kunstnik. Looming. Aeg" (lk 210).Teos pärinb Konrad Mägi pärijate kogust.

Itaalia maastik, Konrad Mägi E-kunstisalongis

Mägi Konrad
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük