Kaldapealne, Jaan Punga E-kunstisalongis Erksinise vee ning taevaga linnavaade, mis on valminud kunstnikul ilmselt Veneetsia meenutuste alusel. Linn, mis võlub turiste oma kummalise valguse ja veepindade sillerdustega. Veneetsia motiive on jäädvustanud ka mitmed eesti kunstnikud, neist tuntumad on Konrad Mägi maalid. Jaan Punga “Kaldapealne" meenutab imelise, lõunamaise linna silmi kissitama panevat valgust. Maal on lummav oma linnasilueti valevusega ning sinise tooni intensiivsusega. 2001 Kaldapealne, Jaan Punga E-kunstisalongis Punga Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kaldapealne, Jaan Punga E-kunstisalongis
Jaan Punga (sünd 1948)

Kaldapealne

2005 Õli, lõuend.
Signatuuriga. 63,5 x 100,5
Alghind: € 12000/€767, lõpphind: € 12 000/ 767
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Erksinise vee ning taevaga linnavaade, mis on valminud kunstnikul ilmselt Veneetsia meenutuste alusel. Linn, mis võlub turiste oma kummalise valguse ja veepindade sillerdustega. Veneetsia motiive on jäädvustanud ka mitmed eesti kunstnikud, neist tuntumad on Konrad Mägi maalid. Jaan Punga “Kaldapealne" meenutab imelise, lõunamaise linna silmi kissitama panevat valgust. Maal on lummav oma linnasilueti valevusega ning sinise tooni intensiivsusega.Jaan Punga (sünd 1948)
Sündinud 1948.a. Tartus. 1964-1968 stuudium Tartu Kunstikoolis. Aastatel 1972-1978 õppinud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonnas. Tartu Kunstnike Liidu liige, Eesti Kunstnike Liidu liige. Aastast 1996 maali eriala õppejõud Tartu Ülikooli maaliosakonnas. Näitused aastast 1979 (Austria, Itaalia, Vilnius, Tartu Kunstimaja, Tallinn).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaldapealne, Jaan Punga E-kunstisalongis

Jaan Punga (sünd 1948) Kaldapealne 2005 Õli, lõuend Signatuuriga Erksinise vee ning taevaga linnavaade, mis on valminud kunstnikul ilmselt Veneetsia meenutuste alusel. Linn, mis võlub turiste oma kummalise valguse ja veepindade sillerdustega. Veneetsia motiive on jäädvustanud ka mitmed eesti kunstnikud, neist tuntumad on Konrad Mägi maalid. Jaan Punga “Kaldapealne" meenutab imelise, lõunamaise linna silmi kissitama panevat valgust. Maal on lummav oma linnasilueti valevusega ning sinise tooni intensiivsusega.

Kaldapealne, Jaan Punga E-kunstisalongis

Punga Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük