Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis. Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil. Meistriklass Ammende villas Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis Muks Juhan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis

Kallad

1960-1970-ndad. Õli, papp.
Signatuuriga. 55,5 x 40
Alghind: 14 000/ € 895, lõpphind: € 14 000/ 895
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis.

Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis

Juhan Muks Kallad 1960-1970-ndad Õli, papp Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis.
Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil.

Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis

Muks Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük