Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V. ©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel. Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama . 2004 Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Eric
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis
Adamson-Eric (1902-1968)

Kanal Montargis

1926 Õli, lõuend. Signatuuriga 38 x 46,2
Alghind: € 67000/€4282, lõpphind: € 67 000/ 4 282
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V.©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel.
Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama .Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric (1902-1968) Kanal Montargis 1926 Õli, lõuend Signatuuriga 38 x 46,2 Alghind: € 67000/€4282, lõpphind: € 67 000/ 4 282 14 Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V.©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel.Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama .

Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük