Karneval, Silvia Jõgever E-kunstisalongis Jõgeveri loometeed on mõjutanud 1950. aastatel Ülo Soosteri ümber kujunenud Tartu sõpruskond, kuhu kuulusid Lembit Saarts, Heldur Viires, Kaja Kärner, Valve Janov ja Lüüdia Vallimäe-Mark. Figuraalkompositsioonide loomisel oli Jõgever väga pühendunud ning töötas ühe maali juures vähemalt kaks aastat. Maalil "Karneval" on kunstnik loonud omanäolise lähenemisega nägemusliku, peaaegu et unenäolise teose, kus pildil olevate tegelaste arv igal lugemisel jälle muutub. 2000 Karneval, Silvia Jõgever E-kunstisalongis Jõgever Silvia
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Karneval, Silvia Jõgever E-kunstisalongis
Silvia Jõgever (1924–2005)

Karneval

1989 Õli, papp. Signatuuriga. Originaalraamiga. 66,5 x 93
Alghind: € €2750, lõpphind: € 2 750
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

Jõgeveri loometeed on mõjutanud 1950. aastatel Ülo Soosteri ümber kujunenud Tartu sõpruskond, kuhu kuulusid Lembit Saarts, Heldur Viires, Kaja Kärner, Valve Janov ja Lüüdia Vallimäe-Mark.
Figuraalkompositsioonide loomisel oli Jõgever väga pühendunud ning töötas ühe maali juures vähemalt kaks aastat.
Maalil "Karneval" on kunstnik loonud omanäolise lähenemisega nägemusliku, peaaegu et unenäolise teose, kus pildil olevate tegelaste arv igal lugemisel jälle muutub.Silvia Jõgever (1924–2005)
Elas aastatel 1924-2005 Tartus. Astus 1942 Tartus Kõrgematele Kujutava Kunsti Kursustele. Lõpetas 1945 Tartu 5. KK ja 1952 ERKI. Töötanud Tartus Üldhariduskooli ning Tartu Laste Kunstikooli õpetajana. Loonud maastikupilte, akte ja figuurikompositsioone. Jätkas esialgu Pallase maalilist laadi eriti maastikes ja aktides. Alates 1960. aastast loonud ka väikesemõõtmelisi abstraktseid maale ning lakoonilisi kollaa¾e.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Karneval, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Silvia Jõgever (1924–2005) Karneval 1989 Õli, papp Signatuuriga Jõgeveri loometeed on mõjutanud 1950. aastatel Ülo Soosteri ümber kujunenud Tartu sõpruskond, kuhu kuulusid Lembit Saarts, Heldur Viires, Kaja Kärner, Valve Janov ja Lüüdia Vallimäe-Mark. Figuraalkompositsioonide loomisel oli Jõgever väga pühendunud ning töötas ühe maali juures vähemalt kaks aastat. Maalil "Karneval" on kunstnik loonud omanäolise lähenemisega nägemusliku, peaaegu et unenäolise teose, kus pildil olevate tegelaste arv igal lugemisel jälle muutub.

Karneval, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Jõgever Silvia
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük