Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse. “ Meistriklass Ammende villas Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis Audova Ann
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis

Kullerkupud

1970-1980ndad Õli, lõuend papil. Signatuur taga. 49,3x69,5
Alghind: € 3 500, lõpphind: € 5 000
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis

Ann Audova Kullerkupud 1970-1980ndad Õli, lõuend papil Signatuur taga Enn Lillemets on kirjutanud: "1970. aastate lõpust algab Audova viimane loomekümnend. Paremaid ja loomingulisemaid aegu tema kunstnikuelus. Õitseng, mis sisaldab nii eksistentsiaalset kirge kui ka Universumi lahendamata tumedat ainet, mille taustal me seda õitsengut näha saame. Pimedaks jäämiseni. Keskööni. /…/ Audova ei väsi lillepiiblist. Ta teab hästi, et sellest ei saagi väsida. Piibel on alati olemas ja varuks. Seda loetakse sadu kordi ja ikka leitakse midagi uut, tõlgendatakse teisiti. /…/ Audova loomingu tähendus avaneb ja mõõtmed selguvad ajapikku. Sest tema sisemine vägi ja keskendumisvõime muutsid selle ajatuks. Audoval oli julgust ja ta suutis seista oma loomevabaduse kaitsel eesti rahva ja vaba kunsti jaoks kõige sandimatel aegadel. /…/ Ann Audova avab lillemaali tõelise võimaluse ja tähenduse.“

Kullerkupud, Ann Audova E-kunstisalongis

Audova Ann
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük