Kyrkesund, Hugo Lepik E-kunstisalongis Lepik õppis aastail 1923-1929 Riigi Kunsttööstuskoolis, mille lõpetamise järel alustas sealsamas tööd litograafia- ja tsinkograafiatöökoja juhatajana ning õppejõuna. Hiljem täiendas ta ennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetades selle 1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Lepik lahkus Eestist 1944. aastal ning jäi elama Göteborgi, kus tema loomingu domineerivaks osaks olid realistlikud maastikumaalid, natüürmordid, portreed ning vaba-, tarbe- ja raamatugraafika. Teosel kujutatud Kyrkesund on kuurortlinnake Rootsi läänerannikul ning Lepikut on maalima inspireerinud sealsed väikesed värvilised majakesed mere kaldal. 2005 Kyrkesund, Hugo Lepik E-kunstisalongis Lepik Hugo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kyrkesund, Hugo Lepik E-kunstisalongis
Hugo Lepik (1905-2001)

Kyrkesund

Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 40,5x50,5
Alghind: € €525, lõpphind: € 775
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Lepik õppis aastail 1923-1929 Riigi Kunsttööstuskoolis, mille
lõpetamise järel alustas sealsamas tööd litograafia- ja tsinkograafiatöökoja
juhatajana ning õppejõuna. Hiljem täiendas ta
ennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetades selle
1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Lepik lahkus Eestist 1944.
aastal ning jäi elama Göteborgi, kus tema loomingu domineerivaks
osaks olid realistlikud maastikumaalid, natüürmordid,
portreed ning vaba-, tarbe- ja raamatugraafika. Teosel kujutatud
Kyrkesund on kuurortlinnake Rootsi läänerannikul ning
Lepikut on maalima inspireerinud sealsed väikesed värvilised
majakesed mere kaldal.Hugo Lepik (1905-2001)
Elas aastatel 1905-2001. Lõpetas 1939. aastal Riigi Kunsttööstuskooli ning omandas õpetaja kutse.Töötas samas asutuses õppejõuna. Hiljem täiendas ennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetas selle 1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Käinud õppereisidel Berliinis, Soomes, Kanadas ja Itaalias. Näitused aastast 1929. Lahkus Eestist 1944. aastal ning jäi elama Göteborgi.Maaliloomingus valdavad värvierksad Eesti, Rootsi ja Norra rannavaated. Viljelenud vaba-, tarbe- ja raamatugraafikat, eksliibrist ja plakatit.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kyrkesund, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Hugo Lepik (1905-2001) Kyrkesund Õli, lõuend Signatuuriga Lepik õppis aastail 1923-1929 Riigi Kunsttööstuskoolis, millelõpetamise järel alustas sealsamas tööd litograafia- ja tsinkograafiatöökojajuhatajana ning õppejõuna. Hiljem täiendas taennast veel Berliini kõrgemas graafikakoolis, lõpetades selle1935. aastal kivi- ja ofsettrüki alal. Lepik lahkus Eestist 1944.aastal ning jäi elama Göteborgi, kus tema loomingu domineerivaksosaks olid realistlikud maastikumaalid, natüürmordid,portreed ning vaba-, tarbe- ja raamatugraafika. Teosel kujutatudKyrkesund on kuurortlinnake Rootsi läänerannikul ningLepikut on maalima inspireerinud sealsed väikesed värvilisedmajakesed mere kaldal.

Kyrkesund, Hugo Lepik E-kunstisalongis

Lepik Hugo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük