Arkadio Laigo - teosed Arkadio Laigo õppis Pallases Nikolai Triigi ja Peet Areni käe all maalikunsti ning alles 1930. aastate esimesel poolel hakkas tegelema graafikaga. Korduvalt Pariisis õppereisidel käinud kunstniku graafikat iseloomustab geomeetriline lõikelaad. Tuntust kogus graafik raamatukujundustega, nende hulgas Friedebert Tuglase "Väikesele Illimarile". 2010 Arkadio Laigo - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Arkadio Laigo (1901-1944)

Arkadio Laigo õppis Pallases Nikolai Triigi ja Peet Areni käe all maalikunsti ning alles 1930. aastate esimesel poolel hakkas tegelema graafikaga.
Korduvalt Pariisis õppereisidel käinud kunstniku graafikat iseloomustab geomeetriline lõikelaad.
Tuntust kogus graafik raamatukujundustega, nende hulgas Friedebert Tuglase "Väikesele Illimarile".Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Arkadio Laigo - teosed

Teosed oksjonitel Arkadio Laigo Kiosk näituselt 1936 Puugravüür, paber Arkadio Laigo õppis Pallases Nikolai Triigi ja Peet Areni käe all maalikunsti ning alles 1930. aastate esimesel poolel hakkas tegelema graafikaga.Korduvalt Pariisis õppereisidel käinud kunstniku graafikat iseloomustab geomeetriline lõikelaad.Tuntust kogus graafik raamatukujundustega, nende hulgas Friedebert Tuglase "Väikesele Illimarile".

Arkadio Laigo - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük