Maastik lehmade ja lammastega, Pastoraalsed stseenid on ikka ja jälle leidnud tee ka kujutavasse kunsti, iga ajastu on neid maalinud omamoodi. Madalmaade 17. sajandi maalikunstis armastati argiseid stseene, maalidel kujutati igapäeva eluolu, vaikeludes esemeid toonasest keskkonnast ning maastikes võis näha erinevaid kariloomi. Tuntuimaks kariloomade maalijaks oli Paul Potter, kuid lehmi, lambaid, hobuseid jt koduloomi näeb ka teiste autorite töödes. Animalistika jäi populaarseks ka järgnevatel ajastutel. Tööl "Maastik lehmade ja lammastega“ on all paremal puutüvel punase värviga autori signatuur, mis väljaloetuna tundub olevat Dirck van Bergen (?). 2003 Maastik lehmade ja lammastega, Autor Teadmata E-kunstisalongis Teadmata Autor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik lehmade ja lammastega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Maastik lehmade ja lammastega

Õli, lõuend. 33,3 x 41. Originaalraamis. Signatuuriga.
Alghind: € 45000/€2876
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Pastoraalsed stseenid on ikka ja jälle leidnud tee ka kujutavasse
kunsti, iga ajastu on neid maalinud omamoodi. Madalmaade 17.
sajandi maalikunstis armastati argiseid stseene, maalidel kujutati
igapäeva eluolu, vaikeludes esemeid toonasest keskkonnast ning
maastikes võis näha erinevaid kariloomi. Tuntuimaks kariloomade
maalijaks oli Paul Potter, kuid lehmi, lambaid, hobuseid jt
koduloomi näeb ka teiste autorite töödes. Animalistika jäi
populaarseks ka järgnevatel ajastutel. Tööl "Maastik lehmade ja
lammastega“ on all paremal puutüvel punase värviga autori
signatuur, mis väljaloetuna tundub olevat Dirck van Bergen (?).Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik lehmade ja lammastega,

Autor Teadmata Maastik lehmade ja lammastega Õli, lõuend 33,3 x 41 Pastoraalsed stseenid on ikka ja jälle leidnud tee ka kujutavassekunsti, iga ajastu on neid maalinud omamoodi. Madalmaade 17.sajandi maalikunstis armastati argiseid stseene, maalidel kujutatiigapäeva eluolu, vaikeludes esemeid toonasest keskkonnast ningmaastikes võis näha erinevaid kariloomi. Tuntuimaks kariloomademaalijaks oli Paul Potter, kuid lehmi, lambaid, hobuseid jtkoduloomi näeb ka teiste autorite töödes. Animalistika jäipopulaarseks ka järgnevatel ajastutel. Tööl "Maastik lehmade jalammastega“ on all paremal puutüvel punase värviga autorisignatuur, mis väljaloetuna tundub olevat Dirck van Bergen (?).

Maastik lehmade ja lammastega, Autor Teadmata E-kunstisalongis

Teadmata Autor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük