Maastik puuga, Helga Jõerüüt 1943. aastal asus õppima Kõrgemas Kunstikoolis Pallas, 1951. aastal lõpetas maali erialal. Kunstnike Liidu liige aastast 1958. Kunstnikule kõige omasemaks tehnikaks võib pidada monotüüpiat. Enn Lillemets on kirjutanud: „Helga Jõerüüdi enamasti akvarellmonotüüpia tehnikas vaikelud, maastikud, linnavaated ja portreed, millest mõnd on ka hiljem teiste vahenditega töödeldud, on mõõdukalt üldistatud, motiivid ja värvikäsitlus looduspõhised“. Illustreeris mitmeid lasteraamatuid ning ajakirju. - € Tulen ise järele Postiaadress, kuhu kuller toob* Arve saaja* -- vali -- Eraisik Juriidiline isik (firma) Firma nimi* Palun kirjuta enda nimi Telefoni kirjutamine on vajalik Kontrolli e-maili õigsust Palun vali kohaletoimetamise viis Kirjuta postiaadress, kuhu kuller toob Palun vali, kes on arve saaja Kirjuta arve saaja nimi Maastik puuga, Helga Jõerüüt E-kunstisalongis Jõerüüt Helga
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik puuga, Helga Jõerüüt E-kunstisalongis

Maastik puuga

1970-1980ndad. Monotüüpia, paber. Ava 55x43,5. Signatuuriga.
Hind: € 1 280 raamitud

1943. aastal asus õppima Kõrgemas Kunstikoolis Pallas, 1951. aastal lõpetas maali erialal. Kunstnike Liidu liige aastast 1958. Kunstnikule kõige omasemaks tehnikaks võib pidada monotüüpiat. Enn Lillemets on kirjutanud: „Helga Jõerüüdi enamasti akvarellmonotüüpia tehnikas vaikelud, maastikud, linnavaated ja portreed, millest mõnd on ka hiljem teiste vahenditega töödeldud, on mõõdukalt üldistatud, motiivid ja värvikäsitlus looduspõhised“. Illustreeris mitmeid lasteraamatuid ning ajakirju.

Soovin broneerida


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik puuga, Helga Jõerüüt

Helga Jõerüüt Maastik puuga 1970-1980ndad Monotüüpia, paber 1943. aastal asus õppima Kõrgemas Kunstikoolis Pallas, 1951. aastal lõpetas maali erialal. Kunstnike Liidu liige aastast 1958. Kunstnikule kõige omasemaks tehnikaks võib pidada monotüüpiat. Enn Lillemets on kirjutanud: „Helga Jõerüüdi enamasti akvarellmonotüüpia tehnikas vaikelud, maastikud, linnavaated ja portreed, millest mõnd on ka hiljem teiste vahenditega töödeldud, on mõõdukalt üldistatud, motiivid ja värvikäsitlus looduspõhised“. Illustreeris mitmeid lasteraamatuid ning ajakirju.

Maastik puuga, Helga Jõerüüt E-kunstisalongis

Jõerüüt Helga
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük