Mustlastüdruku portree-etüüd, Konrad Mägi Konrad Mägi loomingus on säilinud rida visandeid, millest enamik on olnud eeltööks suurematele teostele ning seetõtt u mõjuvad poolikult ja mõtt ekatkenditena. Teise osa visanditest moodustavad lõpetatuseni viidud joonised, mis on vaadeldavad iseseisvate töödena. Joonistus “Mustlastüdruku portree" kuulub oma viimistletuse ja terviklikkusega viimaste alla. Mustlastemaati ka pakkus kunstnikule suurt huvi, teda köiti s nende rändav eluviis ning keevaverelisus. Mägi pidas ka end põhjamaise rahva jaoks liiga temperamentseks ning janunes uute sihtpunkti de järgi. Teos kuulus Eesti Kunsti muuseumi restauraatori Eerik Põllu kogusse. 2006 Mustlastüdruku portree-etüüd, Konrad Mägi E-kunstisalongis Mägi Konrad
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mustlastüdruku portree-etüüd, Konrad Mägi E-kunstisalongis
Konrad Mägi (1878-1925)

Mustlastüdruku portree-etüüd

u 1915 Süsi, rohekashall paber lm 31x24
Alghind: € 19000/€1214, lõpphind: € 19 500/ 1246
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Konrad Mägi loomingus on säilinud rida
visandeid, millest enamik on olnud eeltööks
suurematele teostele ning seetõtt u
mõjuvad poolikult ja mõtt ekatkenditena.
Teise osa visanditest moodustavad lõpetatuseni
viidud joonised, mis on vaadeldavad
iseseisvate töödena.
Joonistus “Mustlastüdruku portree" kuulub
oma viimistletuse ja terviklikkusega
viimaste alla.
Mustlastemaati ka pakkus kunstnikule
suurt huvi, teda köiti s nende rändav eluviis
ning keevaverelisus.
Mägi pidas ka end põhjamaise rahva
jaoks liiga temperamentseks ning janunes
uute sihtpunkti de järgi. Teos kuulus
Eesti Kunsti muuseumi restauraatori Eerik
Põllu kogusse.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mustlastüdruku portree-etüüd, Konrad Mägi

Konrad Mägi (1878-1925) Mustlastüdruku portree-etüüd u 1915 Süsi, rohekashall paber lm 31x24 Alghind: € 19000/€1214, lõpphind: € 19 500/ 1246 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Konrad Mägi loomingus on säilinud ridavisandeid, millest enamik on olnud eeltöökssuurematele teostele ning seetõtt umõjuvad poolikult ja mõtt ekatkenditena.Teise osa visanditest moodustavad lõpetatuseniviidud joonised, mis on vaadeldavadiseseisvate töödena.Joonistus “Mustlastüdruku portree" kuuluboma viimistletuse ja terviklikkusegaviimaste alla.Mustlastemaati ka pakkus kunstnikulesuurt huvi, teda köiti s nende rändav eluviisning keevaverelisus.Mägi pidas ka end põhjamaise rahvajaoks liiga temperamentseks ning janunesuute sihtpunkti de järgi. Teos kuulusEesti Kunsti muuseumi restauraatori EerikPõllu kogusse.

Mustlastüdruku portree-etüüd, Konrad Mägi E-kunstisalongis

Mägi Konrad
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük