Natüürmort küünlaga, Enn Volmere Enn Volmere oli kunstis iseõppija. Esimesed kunstialased teadmised sai ta Otepää gümnaasiumis, kus Volmere joonistusõpetajaks oli Märt Laarman. Edasised teadmised omandas ta oma kunstnikest sõpradelt. Enn Volmere on meenutanud: „Pühajärv ja ümbruskonna kaunis maastik kutsusid siia maalima järjest kunstnikke: Elmar Leppik, Johannes Võerahansu. Ka Aleksander Vardi, Elmar Kits ja Johannes Uiga. Igaühelt oli midagi õppida. “ Käesolev teos oli eksponeeritud Enn Volmere isikunäitusel Tartu Kunstnike Majas (1968) ning on ära toodud Voldemar Ermi koostatud näituse kataloogi teoste nimestikus nr 93 all. 2000 Natüürmort küünlaga, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort küünlaga, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

Natüürmort küünlaga

1967. Õli, lõuend. 68,7x61,4. Signatuuriga.
Alghind: € €1600
47. E-Kunstisalongi XLVII oksjon
17.04.2021 Tartu galeriis kell 13

Enn Volmere oli kunstis iseõppija. Esimesed kunstialased teadmised sai ta Otepää gümnaasiumis, kus Volmere joonistusõpetajaks oli Märt Laarman. Edasised teadmised omandas ta oma kunstnikest sõpradelt. Enn Volmere on meenutanud: „Pühajärv ja ümbruskonna kaunis maastik kutsusid siia maalima järjest kunstnikke: Elmar Leppik, Johannes Võerahansu. Ka Aleksander Vardi, Elmar Kits ja Johannes Uiga. Igaühelt oli midagi õppida.“ Käesolev teos oli eksponeeritud Enn Volmere isikunäitusel Tartu Kunstnike Majas (1968) ning on ära toodud Voldemar Ermi koostatud näituse kataloogi teoste nimestikus nr 93 all.Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort küünlaga, Enn Volmere

Enn Volmere (1908-1978) Natüürmort küünlaga 1967 Õli, lõuend Enn Volmere oli kunstis iseõppija. Esimesed kunstialased teadmised sai ta Otepää gümnaasiumis, kus Volmere joonistusõpetajaks oli Märt Laarman. Edasised teadmised omandas ta oma kunstnikest sõpradelt. Enn Volmere on meenutanud: „Pühajärv ja ümbruskonna kaunis maastik kutsusid siia maalima järjest kunstnikke: Elmar Leppik, Johannes Võerahansu. Ka Aleksander Vardi, Elmar Kits ja Johannes Uiga. Igaühelt oli midagi õppida.“ Käesolev teos oli eksponeeritud Enn Volmere isikunäitusel Tartu Kunstnike Majas (1968) ning on ära toodud Voldemar Ermi koostatud näituse kataloogi teoste nimestikus nr 93 all.

Natüürmort küünlaga, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük