Niguliste kirik talvel, Mart Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik. " Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel. 2005 Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis

Niguliste kirik talvel

2010 Õli, lõuend 48 x 40
Alghind: € 12000/€767
25. E-Kunstisalongi XXV oksjon
04.12.2010 kell 16 Tartu galerii

Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik."
Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Niguliste kirik talvel, Mart

Mart Sander Niguliste kirik talvel 2010 Õli, lõuend 48 x 40 Alghind: € 12000/€767 25 E-Kunstisalongi XXV oksjon 04 Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik."Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel.

Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük