OTEPÄÄ VAADE, Enn Volmere Ikka on aeg-ajalt kunstiareenile ilmunud mõni iseõppinud maalija. E. Volmere, kes esmakordselt esines Tartus 1943. aastal, aga tuli ja jäi püsima, jõudes ka mitme isikunäituseni. Kunstiõpetust jagasid E. Volmerele mitmed kunstnikud J. Võerahansu, A. Kongo, J. Uiga jt, kellega koos käidi suvistel maaliretkedel Lõuna-Eestis. Volmere kodu asus Otepää külje all ning maalilised loodusvaated ümbritsesid teda kõikjal. Maastik kujunes tema põhiliseks inspiratsiooniallikaks. Volmere maalib jõuliselt, ta armastab tugevaid, säravaid toone ning tumedat kontuuri. Antud töös avaneb vaatajale Otepää panoraam. 2000 OTEPÄÄ VAADE, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
OTEPÄÄ VAADE, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

OTEPÄÄ VAADE

1972 Õli, lõuend.
64x72,5. Signatuuriga.
Alghind: € 7500/€479
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Ikka on aeg-ajalt kunstiareenile ilmunud mõni iseõppinud maalija. E. Volmere, kes esmakordselt esines Tartus 1943. aastal, aga tuli ja jäi püsima, jõudes ka mitme isikunäituseni. Kunstiõpetust jagasid E. Volmerele mitmed kunstnikud J. Võerahansu, A. Kongo, J. Uiga jt, kellega koos käidi suvistel maaliretkedel Lõuna-Eestis. Volmere kodu asus Otepää külje all ning maalilised loodusvaated ümbritsesid teda kõikjal. Maastik kujunes tema põhiliseks inspiratsiooniallikaks. Volmere maalib jõuliselt, ta armastab tugevaid, säravaid toone ning tumedat kontuuri. Antud töös avaneb vaatajale Otepää panoraam.Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

OTEPÄÄ VAADE, Enn Volmere

Enn Volmere (1908-1978) OTEPÄÄ VAADE 1972 Õli, lõuend 64x72,5 Ikka on aeg-ajalt kunstiareenile ilmunud mõni iseõppinud maalija. E. Volmere, kes esmakordselt esines Tartus 1943. aastal, aga tuli ja jäi püsima, jõudes ka mitme isikunäituseni. Kunstiõpetust jagasid E. Volmerele mitmed kunstnikud J. Võerahansu, A. Kongo, J. Uiga jt, kellega koos käidi suvistel maaliretkedel Lõuna-Eestis. Volmere kodu asus Otepää külje all ning maalilised loodusvaated ümbritsesid teda kõikjal. Maastik kujunes tema põhiliseks inspiratsiooniallikaks. Volmere maalib jõuliselt, ta armastab tugevaid, säravaid toone ning tumedat kontuuri. Antud töös avaneb vaatajale Otepää panoraam.

OTEPÄÄ VAADE, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük