Paadid rannal, Julius Gentalen Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive. “ “ Loe lisaks Ei ole müügil Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis Gentalen Julius
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis
Julius Gentalen (1903 - 1966)

Paadid rannal

U 1950ndad. Akvarell, paber. Lm 45,6x60,7. Signatuuriga.
Hind: € 2 288 raamitud

Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive.“

Ei ole müügil


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paadid rannal, Julius Gentalen

Julius Gentalen (1903 - 1966) Paadid rannal U 1950ndad Akvarell, paber Julius Gentalen sai kunstilise ettevalmistuse Viljandis Villem Ormissonilt ja Ants Murakinilt. Täiendas end õppereisidel Itaalias, Saksamaal ja Austrias. Põgenes 1944. aastal Saksamaale ning jõudis 1949. aastal Ameerika Ühendriikidesse, kus töötas kunstiõpetaja ja raamatupidajana. Kuulus kunstiühingutesse Allied Artists of America ja American Watercolor Society. Väliseesti ajalehes „Vaba Eesti Sõna“ on 1963. aastal kirjutatud: „Kunstnikul on hiilgav pildimälu. Paarkümmend aastat pärast Eestist lahkumist kujutab ta endiselt oma töödel kodumaa sadamavaateid, loodusmaastikke ja linnamotiive.“

Paadid rannal, Julius Gentalen E-kunstisalongis

Gentalen Julius
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük