Paadisadam, Joann Voldemar Saarniit Joan Saarniidu kunstiõpingud on seotud Riigi Kunst-tööstuskooliga. Kunstnik põgenes 1944. aastal Soome ning 1948 asus elama Kanadasse. Kodumaal tuntakse Saarniidu loomingut vähe. Ta oli Eesti Kunstnike Koondise asutajaid Torontos, esinedes paljudel sealsetel kunstinäitustel. J. Saarniidu antud töö on maalitud ekspressiivses laadis. Maali koloriit on atraktiivne, kunstnik kasutab jõulisi siniseid-rohelisi-roosasid toone. Saarniidu hilisem laad muutus veelgi dekoratiivsemaks, tema töis leiame mineviku nostalgiat ja kodumaa meenutusi. 2003 Paadisadam, Joann Voldemar Saarniit E-kunstisalongis Saarniit Joann Voldemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Paadisadam, Joann Voldemar Saarniit E-kunstisalongis

Paadisadam

1948 Õli, papp.
Signatuuriga. 49,3 x 61
Alghind: € 14000/€895, lõpphind: € 14 000/ 895
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Joan Saarniidu kunstiõpingud on seotud Riigi Kunst-tööstuskooliga. Kunstnik põgenes 1944. aastal Soome ning 1948 asus elama Kanadasse. Kodumaal tuntakse Saarniidu loomingut vähe. Ta oli Eesti Kunstnike Koondise asutajaid Torontos, esinedes paljudel sealsetel kunstinäitustel.

J. Saarniidu antud töö on maalitud ekspressiivses laadis. Maali koloriit on atraktiivne, kunstnik kasutab jõulisi siniseid-rohelisi-roosasid toone. Saarniidu hilisem laad muutus veelgi dekoratiivsemaks, tema töis leiame mineviku nostalgiat ja kodumaa meenutusi.Joann Voldemar Saarniit (1909-1984)
Maalikunstnik ja graafik, sündis 1909. aastal Venemaal. Suri 1984 Torontos. Alates 1925. aastast õppis Riigi Kunsttööstuskoolis, mille lõpetas 1932 dekoratsioonimaali erialal. 1944. aastal lahkus Soome, sealt 1948. aastal Kanadasse. Töötas Torontos reklaamifirma osakonnajuhatajananing pidas oma maali- rakenduskunstistuudiot. Maalinud Eesti ajalugu idealiseerivalt käsitlevaid figuurikompositsioone. Kujutusviis on taotluslikult arhailine ja naivistlik. Graafikas viljelenud peamiselt siidtrükieksliibrist. Teoseid mitmes Kanada kogus ning Inglismaa ja USA kogudes.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Paadisadam, Joann Voldemar Saarniit

Joann Voldemar Saarniit (1909-1984) Paadisadam 1948 Õli, papp Signatuuriga Joan Saarniidu kunstiõpingud on seotud Riigi Kunst-tööstuskooliga. Kunstnik põgenes 1944. aastal Soome ning 1948 asus elama Kanadasse. Kodumaal tuntakse Saarniidu loomingut vähe. Ta oli Eesti Kunstnike Koondise asutajaid Torontos, esinedes paljudel sealsetel kunstinäitustel.
J. Saarniidu antud töö on maalitud ekspressiivses laadis. Maali koloriit on atraktiivne, kunstnik kasutab jõulisi siniseid-rohelisi-roosasid toone. Saarniidu hilisem laad muutus veelgi dekoratiivsemaks, tema töis leiame mineviku nostalgiat ja kodumaa meenutusi.

Paadisadam, Joann Voldemar Saarniit E-kunstisalongis

Saarniit Joann Voldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük