Pilkuse maastik, Enn Volmere Enn Volmere on pärit Otepää lähistelt. Koolituselt oli ta aianduse agronoom, kes õppinud Otepää põllumajanduskoolis ja Vahi aiandus-mesindus koolis. Hiljem teenis ta leiba oma valitud erialal. Kunsti juurde jõudis ta tänu sõprusele mitme nimeka maalikunstnikuga, kes suviti käisid jäädvustamas Lõuna-Eesti kauneid vaateid. Koos kunstnikega osales ta nende matkadel loodusesse ning tegi ka ise maalialal katsetusi. Tänu kunstiandele jõudis ta suurepäraste tulemusteni ning Tartu Kunstnike Majas toimusid aastatel 1968 ja 1978 Enn Volmere isikunäitused. Tema põhialaks jäi maastikuvaade, kuid loomingulisest pärandist leiab ka lilli ja natüürmorte. “Pilkuse maastiku" jõuline, mehine maalilaad pakub ka meeldiva maalilise elamuse. 2000 Pilkuse maastik, Enn Volmere E-kunstisalongis Volmere Enn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Pilkuse maastik, Enn Volmere E-kunstisalongis
Enn Volmere (1908-1978)

Pilkuse maastik

1971 Õli, lõuend. 53,5 x 75. Signatuuriga.
Alghind: € 8500/€543
16. Meistrite paraad
29.03.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Enn Volmere on pärit Otepää lähistelt. Koolituselt oli ta aianduse
agronoom, kes õppinud Otepää põllumajanduskoolis ja Vahi
aiandus-mesindus koolis. Hiljem teenis ta leiba oma valitud erialal.
Kunsti juurde jõudis ta tänu sõprusele mitme nimeka
maalikunstnikuga, kes suviti käisid jäädvustamas Lõuna-Eesti
kauneid vaateid. Koos kunstnikega osales ta nende matkadel
loodusesse ning tegi ka ise maalialal katsetusi. Tänu kunstiandele
jõudis ta suurepäraste tulemusteni ning Tartu Kunstnike Majas
toimusid aastatel 1968 ja 1978 Enn Volmere isikunäitused. Tema
põhialaks jäi maastikuvaade, kuid loomingulisest pärandist leiab
ka lilli ja natüürmorte. “Pilkuse maastiku" jõuline, mehine
maalilaad pakub ka meeldiva maalilise elamuse.Enn Volmere (1908-1978)
Maalikunstnik, sündinud 1908. aastal Tartumaal. Suri 1978. aastal Otepääl. Õppis 1925-26 Otepää põllumajanduskoolis ning 1934-37 Vahi aiandus-mesinduskoolis. Kunstnikuna iseõppinu. Aastast 1961 LK-I liige. LoonudLõuna-Eesti maastiku- ja linnavaateid ning natüürmorte. Näitustel esinenud aastast 1943.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Pilkuse maastik, Enn Volmere

Enn Volmere (1908-1978) Pilkuse maastik 1971 Õli, lõuend 53,5 x 75 Enn Volmere on pärit Otepää lähistelt. Koolituselt oli ta aianduseagronoom, kes õppinud Otepää põllumajanduskoolis ja Vahiaiandus-mesindus koolis. Hiljem teenis ta leiba oma valitud erialal.Kunsti juurde jõudis ta tänu sõprusele mitme nimekamaalikunstnikuga, kes suviti käisid jäädvustamas Lõuna-Eestikauneid vaateid. Koos kunstnikega osales ta nende matkadelloodusesse ning tegi ka ise maalialal katsetusi. Tänu kunstiandelejõudis ta suurepäraste tulemusteni ning Tartu Kunstnike Majastoimusid aastatel 1968 ja 1978 Enn Volmere isikunäitused. Temapõhialaks jäi maastikuvaade, kuid loomingulisest pärandist leiabka lilli ja natüürmorte. “Pilkuse maastiku" jõuline, mehinemaalilaad pakub ka meeldiva maalilise elamuse.

Pilkuse maastik, Enn Volmere E-kunstisalongis

Volmere Enn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük