Sina oled teisest muinasjutust, Mats Traat Roosita ei saa keegi läbi. Roosita ei saada kunagi läbi. Sündisin sulle seda meenutama. Kui keskküte on külm, siis meenuta mind. Kui paberil kildudes ulm, siis meenuta mind. Kui punetab uneta silm, siis meenuta mind. Kui elu nagu õudusfilm, siis meenuta mind. Ainult ära mõtle, et polegi mind. Kui polegi mind. Kui polnudki mind 127x120 Alg: Sina oled teisest muinasjutust, Edgar Valter E-kunstisalongis Valter Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sina oled teisest muinasjutust, Edgar Valter E-kunstisalongis
Edgar Valter (1929–2006)

Sina oled teisest muinasjutust

Õli, papp 49,5 x 59,5
Alghind: € 17500/€1118, lõpphind: € 17 500/ 1 118
22. E-Kunstisalongi XXII oksjon
28.06.2009 kell 16 Pärnus, Sunsetis (Rannahoone), Kapteni salongis

Mats Traat

Roosita ei saa keegi läbi.
Roosita ei saada kunagi läbi.
Sündisin sulle seda meenutama.

Kui keskküte on külm, siis meenuta mind.
Kui paberil kildudes ulm, siis meenuta mind.
Kui punetab uneta silm, siis meenuta mind.
Kui elu nagu õudusfilm, siis meenuta mind.

Ainult ära mõtle, et polegi mind.
Kui polegi mind.
Kui polnudki mindEdgar Valter (1929–2006)
Maalikunstnik, raamatugraafik, karikaturist, sündinud 1929. aastal Tallinnas. Suri 2006. aastal. Kunstnikuna iseõppinu. Töötanud Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljee töölisena, aastast 1950 vabakunstnikuna. Valteri esimene karikatuur ilmus 1944 Õhtulehes, sestpeale on tema karikatuure illustratsioone avaldatud paljudes Eesti ajalehtedes ja ajakirjades ning teiste maade väljaandeis. Raamatugraafikas paistavad silma eriti Valteri lasteraamatujoonistused, ta tõi 1960. –70. aastail taas lasteraamatuillustratsiooni mõnusa huumori: Astrid Lindgreni "Meisterdetektiiv Blomkvist", Oskar Lutsu "Nukitsamees" jne. Edgar Valteri mitmekülgse kunstnikutegevuse vähem tuntud tahuks on olnud tema maalilooming. Kunstniku kodukohas Võrumaal sündisid maalid, mis on inspireeritud vaheldusrikkast maastikutüübist ja sellesse kätketud arhailisest õhustikust. Maalide keskmes on inimene, kes elab tasakaalustatud ja looduslähedases maailmas.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sina oled teisest muinasjutust,

Edgar Valter (1929–2006) Sina oled teisest muinasjutust Õli, papp 49,5 x 59,5 Alghind: € 17500/€1118, lõpphind: € 17 500/ 1 118 22 E-Kunstisalongi XXII oksjon 28 Mats TraatRoosita ei saa keegi läbi. Roosita ei saada kunagi läbi.Sündisin sulle seda meenutama.Kui keskküte on külm, siis meenuta mind.Kui paberil kildudes ulm, siis meenuta mind.Kui punetab uneta silm, siis meenuta mind.Kui elu nagu õudusfilm, siis meenuta mind.Ainult ära mõtle, et polegi mind.Kui polegi mind.Kui polnudki mind

Sina oled teisest muinasjutust, Edgar Valter E-kunstisalongis

Valter Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük