South Bank Lion, Mart Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion". Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tema toodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsteri sillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid. 2006 South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis

South Bank Lion

2005 Õli, lõuend 58 x 83
Alghind: € 9000/€575
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion".

Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tema
toodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsteri
sillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

South Bank Lion, Mart

Mart Sander South Bank Lion 2005 Õli, lõuend 58 x 83 Alghind: € 9000/€575 14 Meistritöö 03 Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion".
Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tematoodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsterisillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid.

South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük