Tartu aiad, Salome Trei Mai Levin on kirjutanud käesolevast teosest järgmist: "Trei tunnetab peenelt loodust, tunnetab elu puude kapriisselt hargnevais okstes, jõelookeis, künkakühmudes, oskab suurepärselt edasi anda valguse värelust, lehestiku läbipaistvust. Ta on parimaid peis¾a¾iste meie graafikas. “ Teos on reprodutseeritud kunstniku 1969. aastal Tallinna Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud näituse kataloogis repro nr 6. 2014 Tartu aiad, Salome Trei E-kunstisalongis Trei Salome
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tartu aiad, Salome Trei E-kunstisalongis
Salome Trei (1905-1995)

Tartu aiad

1939 Külmnõel, paber. Signatuuriga. Plm 43,8x39,8
Alghind: € 525€, lõpphind: € 850
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Mai Levin on kirjutanud käesolevast teosest järgmist: "Trei tunnetab peenelt loodust, tunnetab elu puude kapriisselt hargnevais okstes, jõelookeis, künkakühmudes, oskab suurepärselt edasi anda valguse värelust, lehestiku läbipaistvust. Ta on parimaid peis¾a¾iste meie graafikas.“ Teos on reprodutseeritud kunstniku 1969. aastal Tallinna Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud näituse kataloogis repro nr 6.Salome Trei (1905-1995)
Salome Trei sündis Kuressaares ning astus 1929. aastal Riigi Kunsttööstuskooli Tallinnas, mille lõpetas kiitusega graafika erialal. 1934. aastal asus Trei Pallasesse õppima, kus tema õpetajateks olid Hando Mugasto ja Arkadio Laigo. Kooli lõpetas ta 1939. aastal graafikuna. Alates 1940. aastast töötas Trei Tallinnas vabakunstnikuna. 1944. aastal lahkus kunstnik Eestist ning alates 1950. aastast elas ta USA-s.Juba õpingute ajal kujunesid välja Trei intiimne laad ja maaliline joonekäsitlus. Trei viljeles mitmesuguseid graafilisi tehnikaid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tartu aiad, Salome Trei

Salome Trei (1905-1995) Tartu aiad 1939 Külmnõel, paber Signatuuriga Mai Levin on kirjutanud käesolevast teosest järgmist: "Trei tunnetab peenelt loodust, tunnetab elu puude kapriisselt hargnevais okstes, jõelookeis, künkakühmudes, oskab suurepärselt edasi anda valguse värelust, lehestiku läbipaistvust. Ta on parimaid peis¾a¾iste meie graafikas.“ Teos on reprodutseeritud kunstniku 1969. aastal Tallinna Riiklikus Kunstimuuseumis toimunud näituse kataloogis repro nr 6.

Tartu aiad, Salome Trei E-kunstisalongis

Trei Salome
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük