Hooneid Vahilt, Arkadio Laigo Neljast puugravüürist koosnev mapp sisaldab vastavalt "Vahi koolide peahoonet", "Vahi endist koolimaja", "Vaadet Vahi aiale" ja "Hooneid Vahilt". Vahi koolid asusid Tartu lähedal Raadil, kus alates 1908. aastast peeti Vahi talus Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi korraldatud kursusi ning neist võrsusid nn Vahi koolid. Puugravüürid on Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi poolt tellitud 1936. aastal ning olid eksponeeritud seltsi poolt sama aasta septembris korraldatud näitusel. Mapp on ära toodud ka Arkadio Laigo isiknäituse kataloogis 1962. aastast (Tartu Kunstimuuseum). Tuntust kogus graafik raamatukujundustega, nende hulgas Friedebert Tuglase "Väikesele Illimarile" Hooneid Vahilt, Arkadio Laigo E-kunstisalongis Laigo Arkadio
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Hooneid Vahilt, Arkadio Laigo E-kunstisalongis
Arkadio Laigo (1901-1944)

Hooneid Vahilt

1936. Puugravüür, paber. Ava 17x21,5
Hind: € 350 raamitud

Neljast puugravüürist koosnev mapp sisaldab vastavalt "Vahi koolide peahoonet", "Vahi endist koolimaja", "Vaadet Vahi aiale" ja "Hooneid Vahilt".
Vahi koolid asusid Tartu lähedal Raadil, kus alates 1908. aastast peeti Vahi talus Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi korraldatud kursusi ning neist võrsusid nn Vahi koolid.
Puugravüürid on Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi poolt tellitud 1936. aastal ning olid eksponeeritud seltsi poolt sama aasta septembris korraldatud näitusel. Mapp on ära toodud ka Arkadio Laigo isiknäituse kataloogis 1962. aastast (Tartu Kunstimuuseum).

Müüdud


Arkadio Laigo (1901-1944)
Arkadio Laigo õppis Pallases Nikolai Triigi ja Peet Areni käe all maalikunsti ning alles 1930. aastate esimesel poolel hakkas tegelema graafikaga.Korduvalt Pariisis õppereisidel käinud kunstniku graafikat iseloomustab geomeetriline lõikelaad.Tuntust kogus graafik raamatukujundustega, nende hulgas Friedebert Tuglase "Väikesele Illimarile".


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hooneid Vahilt, Arkadio Laigo

Arkadio Laigo (1901-1944) Hooneid Vahilt 1936 Puugravüür, paber Neljast puugravüürist koosnev mapp sisaldab vastavalt "Vahi koolide peahoonet", "Vahi endist koolimaja", "Vaadet Vahi aiale" ja "Hooneid Vahilt".Vahi koolid asusid Tartu lähedal Raadil, kus alates 1908. aastast peeti Vahi talus Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi korraldatud kursusi ning neist võrsusid nn Vahi koolid.Puugravüürid on Tartu Eesti Põllumeeste Seltsi poolt tellitud 1936. aastal ning olid eksponeeritud seltsi poolt sama aasta septembris korraldatud näitusel. Mapp on ära toodud ka Arkadio Laigo isiknäituse kataloogis 1962. aastast (Tartu Kunstimuuseum).

Hooneid Vahilt, Arkadio Laigo E-kunstisalongis

Laigo Arkadio
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük