Kunsti ost ja müük E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid. Meili teel me hindamist ei teosta Kunsti ost ja müük
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kunsti ost ja müük

E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid.

 

Ostmine

Töid saab broneerida nii galeriis kui ka internetis. Internetis broneerimiseks palume teil sisestada oma andmed, et saaksime teiega kontakteeruda ja väljastada arve.

 

Müümine

Kui teil on kunstiteos, mida soovite müüa, palun kontakteeruga meiega:

  • tel. 7366 777
  • e-mail: , palume saata foto
  • külastage meie galeriid. Hinnata saame teost päriselt nähes.

Kui olete otsustanud tööd meie galeriis müüa, sõlmitakse teiega vastav leping. Alati jääb teile ka võimalus töö galeriist tagasi võtta. Kunstnikud on teretulnud oma töid komisjonimüüki tooma. Selleks on vajalik galerii meilile saata CV ja näiteid teostest või tulla galeriisse CV-ga töid näitama.

 

 

 

Hindamisteenus

 

E-Kunstisalong pakub kunstiteoste hindamisteenust.

  •  Juhul, kui teos jääb peale hindamist galeriisse müügile (teose omaniku ja galerii kokkuleppel), on hindamisteenus tasuta.
  •  Juhul, kui omanik või galerii ei ole teose müümisest huvitatud, on hindamisteenus tasuline (a’ 100€)

Kui Teil on soov lasta oma teos hinnata, siis palume eelnevalt e-maili või telefoni teel galeriiga aeg kokku leppida. Meili teel me hindamist ei teosta.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kunsti ost ja müük

  Ostmine Töid saab broneerida nii galeriis kui ka internetis Internetis broneerimiseks palume teil sisestada oma andmed, et saaksime teiega kontakteeruda ja väljastada arve E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset eesti kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamiseks tulge külastage meie galeriid.

Kunsti ost ja müük

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük