Oksjonil osalejale Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www. e-kunstisalong. ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.   Registreeri end varakult, sest osaleda saad vaid eelregistreerimisnimekirja alusel! Oksjonil osalejale
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Oksjonil osalejale

Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

 

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm

Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast.

 

Oksjonist osavõtuks on vajalik eelregistreerimine. Toimi järgnevalt:

  1. Loe hoolikalt läbi oksjonieeskiri
  2. Täida ja allkirjasta registreerimisleht
  3. Saada oksjonipidajale

Kui soovid oksjonil teha pakkumisi veebi teel, siis anna sellest allkirjastatud registreerimislehe saatmise e-mailis teada ja edastame sulle veebipakkumisi võimaldava autentimislingi.

 

Registreeri end varakult, sest osaleda saad vaid eelregistreerimisnimekirja alusel!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjonil osalejale

  Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast Registreerimisleht ( Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Oksjonil osalejale

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük