Oksjonite korraldus Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www. e-kunstisalong. ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta. doc 39,9Kb) Oksjonite korraldus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16

Ostude saatmine üle maailma!

Oksjonite korraldus

Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm

Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast.

Kunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjonite korraldus

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast Oksjonieeskiri ( Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Oksjonite korraldus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük