Oksjonite korraldus Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www. e-kunstisalong. ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta. docx 35,3Kb) Oksjonite korraldus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.

Oksjonite korraldus

Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm

Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjonite korraldus

Eeskiri, registreerimine ja eelpakkumise vorm Oksjonitest osavõtust, registreerimisest ja pakkumiste tegemise korrast Registreerimisleht ( Oksjoni kollektsiooniga saab tutvuda oksjonieelsel ajal eksponeerituna galeriis või E-Kunstisalongi interneti kodulehel www.e-kunstisalong.ee. Samas tutvustatakse töid ja antakse konsultatsiooni ning teavet kõiki töid puudutavate küsimuste kohta.

Oksjonite korraldus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük