Danel Ülper ''Lõuna valgus'' Valguse kujutamine ja valgusele erilise tähenduse andmine on olnud oluline pea kogu mu varasemas maaliloomingus. Seekordse näituse puhul viitab pealkiri aga tollele erilisele, peaaegu et müstilisele valgusele, mida impressionistidest alates paljud kunstnikud on läinud lõunasse, tavaliselt Lõuna-Prantsusmaale või Itaaliasse, otsima. Valgus, mille kogemist on teinekord põhjapool Alpe peetud lausa uusi loomingulisi perspektiive avavaks või mille maalimine on olnud maalikunsti õppe oluliseks osaks. Käesoleva aasta jaanuaris sai traditsioone järgides ette võetud retk Itaaliasse, et tutvust teha selle erilise valgusega. Teekond viis nii Rooma, Napolisse kui ka Cilento rahvusparki. Kaasas maalikast, lõuendirull ja avatud pilk. Näitusel "Lõuna valgus" näebki nii Itaalias kohapeal tehtud maalietüüde kui ka hiljem rännumuljete ajel sündinud suuremaid maale. Danel Ülper Hind: € 1 698 ilma raamita Danel Ülper ''Lõuna valgus'' 05. 06. 2024–20. 06. 2024
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Danel Ülper ''Lõuna valgus'' 05.06.2024–20.06.2024

05.06.2024 Tartu galerii

Valguse kujutamine ja valgusele erilise tähenduse andmine on olnud oluline pea kogu mu varasemas maaliloomingus. Seekordse näituse puhul viitab pealkiri aga tollele erilisele, peaaegu et müstilisele valgusele, mida impressionistidest alates paljud kunstnikud on läinud lõunasse, tavaliselt Lõuna-Prantsusmaale või Itaaliasse, otsima. Valgus, mille kogemist on teinekord põhjapool Alpe peetud lausa uusi loomingulisi perspektiive avavaks või mille maalimine on olnud maalikunsti õppe oluliseks osaks.

Käesoleva aasta jaanuaris sai traditsioone järgides ette võetud retk Itaaliasse, et tutvust teha selle erilise valgusega. Teekond viis nii Rooma, Napolisse kui ka Cilento rahvusparki. Kaasas maalikast, lõuendirull ja avatud pilk. Näitusel "Lõuna valgus" näebki nii Itaalias kohapeal tehtud maalietüüde kui ka hiljem rännumuljete ajel sündinud suuremaid maale.
Danel ÜlperViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Danel Ülper ''Lõuna valgus''

Viinamarjaistandus Orrias 2024 Õli, lõuend Valguse kujutamine ja valgusele erilise tähenduse andmine on olnud oluline pea kogu mu varasemas maaliloomingus. Seekordse näituse puhul viitab pealkiri aga tollele erilisele, peaaegu et müstilisele valgusele, mida impressionistidest alates paljud kunstnikud on läinud lõunasse, tavaliselt Lõuna-Prantsusmaale või Itaaliasse, otsima. Valgus, mille kogemist on teinekord põhjapool Alpe peetud lausa uusi loomingulisi perspektiive avavaks või mille maalimine on olnud maalikunsti õppe oluliseks osaks.Käesoleva aasta jaanuaris sai traditsioone järgides ette võetud retk Itaaliasse, et tutvust teha selle erilise valgusega. Teekond viis nii Rooma, Napolisse kui ka Cilento rahvusparki. Kaasas maalikast, lõuendirull ja avatud pilk. Näitusel "Lõuna valgus" näebki nii Itaalias kohapeal tehtud maalietüüde kui ka hiljem rännumuljete ajel sündinud suuremaid maale.Danel Ülper

Danel Ülper ''Lõuna valgus'' 05. 06. 2024–20. 06. 2024

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük