Evi Kaur "Lõuendilumm" 120x40 Hind: € 1 104 raamitud Müüdud Evi Kaur "Lõuendilumm"
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Evi Kaur "Lõuendilumm"

14.11.2023 Tartu galerii

Evi Kaur on sündinud 26. audustil 1958. aastal Tartus. Põhiharidus Kõrveküla Põhikoolist. Õppinud 1973-1977 Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal. Õppejõududeks olid Albert Anni, Harry Pudersell, Alfred Kongo, Lola Liivat-Makarova, Helle Vahersalu jt.

 

Peale kooli lõpetamist suunamine tööle Viljandi Kultuurimaja kunstnikuks, hiljem töötanud Viljandi Noortemajas (1980-1990) ja Viljandi Noorte Huvikeskuses (1990-2003).

 

Tehnikatest on valdav õlimaal, maaliloominguga tegelenud järjepidevalt alates 1990. aastast. Viljelenud ka akvarelli ja pastelli ning joonistust ja autoritehnikaid. Tegutsenud ka raamatukujundajana ning mitmesuguste kunstitöötubade juhendajana. Kujundanud õnnitluskaarte (akvarell, pastell, autoritehnikad), teostanud neid suurtes tiraazides.

Aastast 1977 ühisnäitused Viljandi Kunstiklubiga mitmel pool Eestis ja välismaal (Saksamaa, Soome, Rootsi, Baltikum jmt), samuti osalenud Viljandi Kunstnike Ühendusega Kiriküüt Viljandi samanimelistel kunstifestivalidel ning Viljandi Kunstisaali iga-aastastel kevad- ja sügisnäitustel alates galerii loomisest 1990. aastate algul.

Maalid on näituste, väljapanekute ja üksiktöödena rännanud Lätti, Soome, Rootsi, Norrasse, Hollandisse, Saksamaale, Inglismaale, Ameerika Ühendriikidesse ja Austraaliasse.

Alates 2003. aastast vabakutseline kunstnik.

 

 

Allikas: Evi KaurViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Evi Kaur "Lõuendilumm"

Evi Kaur on sündinud 26 audustil 1958

Evi Kaur "Lõuendilumm"

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük