18 sünnipäeva näitus E-Kunstisalong tähistab oma 18. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus on esindatud 27 kunstnikku. Suurema osa moodustavad nendest just Tartu kunstnikud, andes eripalgelise ülevaate siinsest kunstnikkonnast. Tuttavlikke Tartu vaateid pakuvad Imat Suumanni Raekoja platsi motiiv, Nade¾da T¹ernobai Tartu Ülikooli peahoone ja Piret Jürgensoni tänava- ja agulivaated. Loodusmaastike mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Anton Aunma, Liive Koppel, Enno Allik, Tea Lemberpuu, Kalli Kalde, Viktoria Sikk ja Eve Valper. Klassikalisi ¾anre, nagu natüürmort ja lilled on vaataja ette toonud Peeter Krosmann, Peeter Allik, Esti Kittus, Jan Tammik, Piibe Arrak ja Külli Trummal. Abstraktseid värvi- ja kujundimänge on pildipinnale maalinud Maris Tuuling, Ilmar Kruusamäe ja Mihkel Trei. Humoorika varjundi on oma teostele andnud aga Albert Gulk, Navitrolla ja Neeme Lüdimois. Näitusel on esindatud ka kaks väliseesti kunstnikku: Normandia rannikult Rein Tammik ning New Yorgis elav Sirje Okas-Ainso. Tammik on kujutanud meisterliku tehnikaga lainetes merd La Manche kaldal, Mers les Bains’ linnakese ääres. Okas-Ainso maalil on aga talle väga omane ladina-ameerika naise portree. Sünnipäevanäitusega on seotud ka laiem väljapanek Mirjam Hinni maalidest. Noore Tartu Ülikool maaliosakonna magistrandi teosed on suurejoonelised nii mõõtmetelt kui ka teostuselt. Abstraktsema fooniga maalid toovad vaataja ette motiive linna panoraamidest ja figuurikooslustest, millele annavad energia jõuline koloriidivalik. Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele! 50x70 Hind: € 473 Ei ole müügil Enno Allik Etüüd Loodi metsast 2013 Õli, lõuend 50x70 Hind: € 498 Ei ole müügil 18. sünnipäeva näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

18. sünnipäeva näitus

21.01.2015 Tartu

E-Kunstisalong tähistab oma 18. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus on esindatud 27 kunstnikku. Suurema osa moodustavad nendest just Tartu kunstnikud, andes eripalgelise ülevaate siinsest kunstnikkonnast.

Tuttavlikke Tartu vaateid pakuvad Imat Suumanni Raekoja platsi motiiv, Nade¾da T¹ernobai Tartu Ülikooli peahoone ja Piret Jürgensoni tänava- ja agulivaated. Loodusmaastike mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Anton Aunma, Liive Koppel, Enno Allik, Tea Lemberpuu, Kalli Kalde, Viktoria Sikk ja Eve Valper.

Klassikalisi ¾anre, nagu natüürmort ja lilled on vaataja ette toonud Peeter Krosmann, Peeter Allik, Esti Kittus, Jan Tammik, Piibe Arrak ja Külli Trummal. Abstraktseid värvi- ja kujundimänge on pildipinnale maalinud Maris Tuuling, Ilmar Kruusamäe ja Mihkel Trei. Humoorika varjundi on oma teostele andnud aga Albert Gulk, Navitrolla ja Neeme Lüdimois.

Näitusel on esindatud ka kaks väliseesti kunstnikku: Normandia rannikult Rein Tammik ning New Yorgis elav Sirje Okas-Ainso. Tammik on kujutanud meisterliku tehnikaga lainetes merd La Manche kaldal, Mers les Bains’ linnakese ääres. Okas-Ainso maalil on aga talle väga omane ladina-ameerika naise portree.

Sünnipäevanäitusega on seotud ka laiem väljapanek Mirjam Hinni maalidest. Noore Tartu Ülikool maaliosakonna magistrandi teosed on suurejoonelised nii mõõtmetelt kui ka teostuselt. Abstraktsema fooniga maalid toovad vaataja ette motiive linna panoraamidest ja figuurikooslustest, millele annavad energia jõuline koloriidivalik.

Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

18 sünnipäeva näitus

Eve Valper Põld ka taevas 2010 Õli,papp 34 x 23,5 Hind: € 124 Ei ole müügil Evi Tuvikene Jubilee Celebration 2015 Õli,papp 47,5 x 67,5 Hind: € 379 Ei ole müügil Maris Tuuling Roheline 2014 Õli,lõuend 60 x 80 Hind: € 860 ilma raamita Ei ole müügil Nade¾da T¹ernobai Tartu vaade 2014 Õli,lõuend 35 x 50 Hind: € 376 Ei ole müügil Külli Trummal Anemoonid 2014 Õli,papp 30 x 20 Hind: € 129 Ei ole müügil Mihkel Trei Mina ka ei tea 4 2015 Akrüül,grafiit, lõuend 89 x 116 Hind: € 688 ilma raamita Ei ole müügil Mihkel Trei Mina ka ei tea 3 2014 Akvarell,grafiit,kriit lõuendil 80 x 120 Hind: € 688 ilma raamita Ei ole müügil Rein Tammik Meri lainemurdjaga 2013 Õli, lõuend 80 x 100 Hind: € 3 360 Ei ole müügil Jan Tammik Natüürmort sibulate ja laimidega 2013 Õli,lõuend 53,7 x 64,8 Hind: € 736 Ei ole müügil Imat Suumann Tartu Õli, lõuend E-Kunstisalong tähistab oma 18. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus on esindatud 27 kunstnikku. Suurema osa moodustavad nendest just Tartu kunstnikud, andes eripalgelise ülevaate siinsest kunstnikkonnast.Tuttavlikke Tartu vaateid pakuvad Imat Suumanni Raekoja platsi motiiv, Nade¾da T¹ernobai Tartu Ülikooli peahoone ja Piret Jürgensoni tänava- ja agulivaated. Loodusmaastike mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Anton Aunma, Liive Koppel, Enno Allik, Tea Lemberpuu, Kalli Kalde, Viktoria Sikk ja Eve Valper. Klassikalisi ¾anre, nagu natüürmort ja lilled on vaataja ette toonud Peeter Krosmann, Peeter Allik, Esti Kittus, Jan Tammik, Piibe Arrak ja Külli Trummal. Abstraktseid värvi- ja kujundimänge on pildipinnale maalinud Maris Tuuling, Ilmar Kruusamäe ja Mihkel Trei. Humoorika varjundi on oma teostele andnud aga Albert Gulk, Navitrolla ja Neeme Lüdimois.Näitusel on esindatud ka kaks väliseesti kunstnikku: Normandia rannikult Rein Tammik ning New Yorgis elav Sirje Okas-Ainso. Tammik on kujutanud meisterliku tehnikaga lainetes merd La Manche kaldal, Mers les Bains’ linnakese ääres. Okas-Ainso maalil on aga talle väga omane ladina-ameerika naise portree.Sünnipäevanäitusega on seotud ka laiem väljapanek Mirjam Hinni maalidest. Noore Tartu Ülikool maaliosakonna magistrandi teosed on suurejoonelised nii mõõtmetelt kui ka teostuselt. Abstraktsema fooniga maalid toovad vaataja ette motiive linna panoraamidest ja figuurikooslustest, millele annavad energia jõuline koloriidivalik.Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!

18. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük