19 Abstraktne, Rene Kari Rene Kari on sündinud 1950. aastal. Kunstis iseõppija, kes sisenes oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega esmakordselt avalikkuse ette 1978. aastal. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel. “ Kunstnik Kreg A-Kristring on täiendanud: „Kujundanud varakult välja omanäolise kujundikeele, värvikäsitluse, tehnoloogia ja teoste mõõdud, on ta jäänud sellele truuks. Kari maal on piisavalt abstraktne, sürreaalne, ulmeline ja intensiivne, et täita peamist rolli – olla täiel määral tehismaailm. “ 2021 19. Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis Kari Rene
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
19. Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis
Rene Kari (sünd 1950)

19. Abstraktne

1996. Õli, masoniit. 110x110. Signatuuriga.
Alghind: € 2900, lõpphind: € 3700
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Rene Kari on sündinud 1950.aastal. Kunstis iseõppija, kes sisenes oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega esmakordselt avalikkuse ette 1978. aastal. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel.“ Kunstnik Kreg A-Kristring on täiendanud: „Kujundanud varakult välja omanäolise kujundikeele, värvikäsitluse, tehnoloogia ja teoste mõõdud, on ta jäänud sellele truuks. Kari maal on piisavalt abstraktne, sürreaalne, ulmeline ja intensiivne, et täita peamist rolli – olla täiel määral tehismaailm.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

19 Abstraktne, Rene Kari

Rene Kari (sünd 1950) 19 Abstraktne 1996 Rene Kari on sündinud 1950.aastal. Kunstis iseõppija, kes sisenes oma rütmiliselt korduvatest kujunditest ja struktuuridest koosnevate suureformaadiliste teostega esmakordselt avalikkuse ette 1978. aastal. Kunstiajaloolane Sirje Helme on 1979. aasta noortenäituse järel kirjutanud: „Omaette nähtus on Rene Kari, kelle maalidest ei lähe peatumatult mööda ilmselt keegi. Kunstniku loodud objektid osutuvad huvitavaks lüliks disainiliku maailma ja kujutava kunsti vahel.“ Kunstnik Kreg A-Kristring on täiendanud: „Kujundanud varakult välja omanäolise kujundikeele, värvikäsitluse, tehnoloogia ja teoste mõõdud, on ta jäänud sellele truuks. Kari maal on piisavalt abstraktne, sürreaalne, ulmeline ja intensiivne, et täita peamist rolli – olla täiel määral tehismaailm.“

19. Abstraktne, Rene Kari E-kunstisalongis

Kari Rene
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük