19 sünnipäeva näitus E-kunstisalong tähistab oma 19. tegevusaastat näitusega, kus 27 kunstnikku on esindatud ligi 40 teosega. Seekordne aastapäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva koosluse. Kursi koolkondlased Ilmar Kruusamäe ja Albert Gulk on selle aasta näitusele esitanud joonistused. Kruusamäe «Näpunäiteid Tartust» jätkab tema õllealuste täiendamise sarja ning Gulgi lopsaka joonega kujutus muusika olemusest teoses «Uued pasunad» annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest. Värvitundlikkus Konrad Mäe ateljee maalistuudio osalised esinevad väljapanekul pigem väikeses formaadis teostega. Värvitundlikkuse poolest on need aga omamoodi intiimsed interaktsiooniavaldused kunstniku ja valitud teema vahel. Lillemaalidest on eksponeeritud lüüriliselt õrnasid õienuppe kujutavad maalid, mida pakub vaatajale üllatuslikult ka Peeter Allik. Samas on hoopis jõulisemalt taimevorme lõhkudes esitanud kunstnik Evi Gailit oma teostel hoopis teistsuguse nägemuse lillemaalist. Tähelepanuväärsed on ka Margus Meinarti loodud koloriidimosaiigid, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi. Värvidemänguga jätkavad Anne Vasar ja Lea Liblik, kes on just toonidele erilist rõhku pannes oma maalidel edastanud vaatajale väljendusrikkad loodusmotiivid. Kogu mulje on nad näilise kergusega saavutanud ainult koloriidi abil. Fantaasiaküllus Fantaasiaküllust lisavad E-kunstisalongi sünnipäevanäitusele Mirjam Hinn poolabstraktse teosega rännakul sisekosmosesse ning Neeme Lüdimois sürrealistliku maastikumaaliga, mis kutsub vaatajat iseendasse. Humoorikat sisuliini pakuvad veel Navitrolla teosed «Madala profiili kuninglik võlu» ja «Kõrguseihalus». Väljapanek annab sissevaate ühele osale Tartu kunstielust, mis on oma eripalgelisuses siiralt köitev. 60x70 Hind: € 368 Ei ole müügil 19. sünnipäeva näitus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

19. sünnipäeva näitus

20.01.2016 Tartu

E-kunstisalong tähistab oma 19. tegevusaastat näitusega, kus 27 kunstnikku on esindatud ligi 40 teosega. Seekordne aastapäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva koosluse.

Kursi koolkondlased Ilmar Kruusamäe ja Albert Gulk on selle aasta näitusele esitanud joonistused.

Kruusamäe «Näpunäiteid Tartust» jätkab tema õllealuste täiendamise sarja ning Gulgi lopsaka joonega kujutus muusika olemusest teoses «Uued pasunad» annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest.

Värvitundlikkus

Konrad Mäe ateljee maalistuudio osalised esinevad väljapanekul pigem väikeses formaadis teostega. Värvitundlikkuse poolest on need aga omamoodi intiimsed interaktsiooniavaldused kunstniku ja valitud teema vahel.

Lillemaalidest on eksponeeritud lüüriliselt õrnasid õienuppe kujutavad maalid, mida pakub vaatajale üllatuslikult ka Peeter Allik.

Samas on hoopis jõulisemalt taimevorme lõhkudes esitanud kunstnik Evi Gailit oma teostel hoopis teistsuguse nägemuse lillemaalist. Tähelepanuväärsed on ka Margus Meinarti loodud koloriidimosaiigid, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi.

Värvidemänguga jätkavad Anne Vasar ja Lea Liblik, kes on just toonidele erilist rõhku pannes oma maalidel edastanud vaatajale väljendusrikkad loodusmotiivid. Kogu mulje on nad näilise kergusega saavutanud ainult koloriidi abil.

Fantaasiaküllus

Fantaasiaküllust lisavad E-kunstisalongi sünnipäevanäitusele Mirjam Hinn poolabstraktse teosega rännakul sisekosmosesse ning Neeme Lüdimois sürrealistliku maastikumaaliga, mis kutsub vaatajat iseendasse.

Humoorikat sisuliini pakuvad veel Navitrolla teosed «Madala profiili kuninglik võlu» ja «Kõrguseihalus».

Väljapanek annab sissevaate ühele osale Tartu kunstielust, mis on oma eripalgelisuses siiralt köitev.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

19 sünnipäeva näitus

Piret Jürgenson Talvemaastik 2015 Õli, lõuend 60 x 70 Hind: € 331 Ei ole müügil Lemme Haldre Linnavaade I 2015 Õli, papp E-kunstisalong tähistab oma 19. tegevusaastat näitusega, kus 27 kunstnikku on esindatud ligi 40 teosega. Seekordne aastapäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva koosluse.Kursi koolkondlased Ilmar Kruusamäe ja Albert Gulk on selle aasta näitusele esitanud joonistused.Kruusamäe «Näpunäiteid Tartust» jätkab tema õllealuste täiendamise sarja ning Gulgi lopsaka joonega kujutus muusika olemusest teoses «Uued pasunad» annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest.VärvitundlikkusKonrad Mäe ateljee maalistuudio osalised esinevad väljapanekul pigem väikeses formaadis teostega. Värvitundlikkuse poolest on need aga omamoodi intiimsed interaktsiooniavaldused kunstniku ja valitud teema vahel.Lillemaalidest on eksponeeritud lüüriliselt õrnasid õienuppe kujutavad maalid, mida pakub vaatajale üllatuslikult ka Peeter Allik.Samas on hoopis jõulisemalt taimevorme lõhkudes esitanud kunstnik Evi Gailit oma teostel hoopis teistsuguse nägemuse lillemaalist. Tähelepanuväärsed on ka Margus Meinarti loodud koloriidimosaiigid, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi.Värvidemänguga jätkavad Anne Vasar ja Lea Liblik, kes on just toonidele erilist rõhku pannes oma maalidel edastanud vaatajale väljendusrikkad loodusmotiivid. Kogu mulje on nad näilise kergusega saavutanud ainult koloriidi abil.FantaasiaküllusFantaasiaküllust lisavad E-kunstisalongi sünnipäevanäitusele Mirjam Hinn poolabstraktse teosega rännakul sisekosmosesse ning Neeme Lüdimois sürrealistliku maastikumaaliga, mis kutsub vaatajat iseendasse.Humoorikat sisuliini pakuvad veel Navitrolla teosed «Madala profiili kuninglik võlu» ja «Kõrguseihalus».Väljapanek annab sissevaate ühele osale Tartu kunstielust, mis on oma eripalgelisuses siiralt köitev.

19. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük