21 Öine sõit, Paul Paul Korma¹ov on eesti maalikunstnik. Viimase kaheksa aasta jooksul on ta peamiselt elanud ning töötanud Berliinis. Korma¹ovi loomingusse kuuluvad suuremas osas värvirohked abstraktsioonid, millel figureerivad vahetevahel ka tööstuslikud maastikud või elemendid loodusest ja elust linnas. Käesolev teos on osalenud näitustel “Tõus” ning “Tõus II” aastal 2021 õiguskantsleri büroos. Loe lisaks 21. Öine sõit, Paul Korma¹ov E-kunstisalongis Korma¹ov Paul
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
21. Öine sõit, Paul Korma¹ov E-kunstisalongis
Paul Korma¹ov (sünd 1989)

21. Öine sõit

2020. Akrüül, lõuend. 90x140. Signatuuriga.
Alghind: € 2200, lõpphind: € 2200
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Paul Korma¹ov on eesti maalikunstnik. Viimase kaheksa aasta jooksul on ta peamiselt elanud ning töötanud Berliinis. Korma¹ovi loomingusse kuuluvad suuremas osas värvirohked abstraktsioonid, millel figureerivad vahetevahel ka tööstuslikud maastikud või elemendid loodusest ja elust linnas. Käesolev teos on osalenud näitustel “Tõus” ning “Tõus II” aastal 2021 õiguskantsleri büroos.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

21 Öine sõit, Paul

Paul Korma¹ov (sünd 1989) 21 Öine sõit 2020 Paul Korma¹ov on eesti maalikunstnik. Viimase kaheksa aasta jooksul on ta peamiselt elanud ning töötanud Berliinis. Korma¹ovi loomingusse kuuluvad suuremas osas värvirohked abstraktsioonid, millel figureerivad vahetevahel ka tööstuslikud maastikud või elemendid loodusest ja elust linnas. Käesolev teos on osalenud näitustel “Tõus” ning “Tõus II” aastal 2021 õiguskantsleri büroos.

21. Öine sõit, Paul Korma¹ov E-kunstisalongis

Korma¹ov Paul
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük