23 sünnipäeva näitus E-Kunstisalongis on avatud aastapäevanäitus, mis vahetas välja galeriid valgustanud Valve Janovi kuud. Seekordne sünnipäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva terviku. Väljapanekus on 22 kunstniku 30 teost. Kevade ootuses E-Kunstisalongi äsja avatud näitusel peegeldub algava kevade ootus. Tärkava looduse ilu kujutavad lillemaalid kannavad endas erinevaid tehnilisi ja kunstilisi lahendusi. Rooside lüürilisi õienuppe on kujutanud lillemaalija Jelena Liba. Tähelepanuväärsed on Enno Alliku loodud kimbud, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi. Huvitavad on ka Margus Meinarti, Janika Turu ja Piibe Arraku lillemaalid, kus käekirjade ühe tunnusena on maali pinnal paksult värvi, nii et teosed mõjuvad reljeefidena. Unenäolised tegelased Fantaasiaküllust lisavad E-Kunstisalongi sünnipäevanäitusele Ilmar Kruusamäe pliiatsijoonistused. Kruusamäe on teoste „Tänased veidrused I“ ja „Tänased veidrused II“ alusmaterjalina kasutanud postmargiga kirjaümbrikuid. Albert Gulgi unenäoline kujutus Põhjamaa olemusest teoses „Ootusärevus Lapimaal“ annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest. Põhjamaalt, ebareaalsuse ja reaalsuse piiri pealt on pärit ka Pille Tammela muinasjutulised trollimaalid. Suureformaadilised ja suursugused Oma värvi- ja kompositsioonitehnika poolest on silmapaistev Mirjam Hinn, kes on näitusele esitanud ebamaiselt tehislikes toonides maali „Katarsis“. Värvidemänguga jätkab äratuntava käekirjaga Navitrolla. Mustvalge teose „Eesti lehm“ peategelane on lahkunud produktiivsete sündmuste katkematust jadast ja seisab justkui väljaspool aega. Kalli Kalde pastelsetes toonides „Migratsioon“ kutsub vaatajat endasse ning ärgitab uusi seoseid looma. Aegumatud motiivid Väljendusrikkad kodumaised loodusmaastikud on lõuendile maalinud Jan Tammik. Traditsioonilisele maalilaadile pühendunud kunstniku meelisteemadeks on natüürmort ja maastikumaal, mida iseloomustavad ülim realism ja natuuritruudus. Teostes „Õrsava“ ja „Pärnu rand“ avalduvad Tammiku õrn värvimeel ning valguse taju. Eestimaa kaunist loodusest on inspiratsiooni saanud ka Evi Kaur. Endale iseloomuliku koloriidiga on Kaur kujutanud õnnekurgede tantsu. Teravmeelne Peeter Allik Teiste kunstnike loomingu hulgas on näituse väljapanekus ka varalahkunud Peeter Alliku linoollõige. 1996. aastal valminud teoses „Konkreetsed lahendused III“ on Allik endale iseloomulikult kombanud sürreaalsuse piire. Ka kõige pisemad detailid või tuttavlike vormide deformatsioonid nõuavad vaatajalt tähelepanelikkust ja avatust. Teemade ja tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub visuaalset naudingurõõmu ning annab laia ja mitmekülgse ülevaate Tartu kunstielust. 100x70 Hind: € 1 200 ilma raamita Ei ole müügil 23. sünnipäeva näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

23. sünnipäeva näitus

23.01.2020 Tartu galerii

E-Kunstisalongis on avatud aastapäevanäitus, mis vahetas välja galeriid valgustanud Valve Janovi kuud. Seekordne sünnipäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva terviku. Väljapanekus on 22 kunstniku 30 teost.

Kevade ootuses

E-Kunstisalongi äsja avatud näitusel peegeldub algava kevade ootus. Tärkava looduse ilu kujutavad lillemaalid kannavad endas erinevaid tehnilisi ja kunstilisi lahendusi. Rooside lüürilisi õienuppe on kujutanud lillemaalija Jelena Liba. Tähelepanuväärsed on Enno Alliku loodud kimbud, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi. Huvitavad on ka Margus Meinarti, Janika Turu ja Piibe Arraku lillemaalid, kus käekirjade ühe tunnusena on maali pinnal paksult värvi, nii et teosed mõjuvad reljeefidena.

Unenäolised tegelased

Fantaasiaküllust lisavad E-Kunstisalongi sünnipäevanäitusele Ilmar Kruusamäe pliiatsijoonistused. Kruusamäe on teoste „Tänased veidrused I“ ja „Tänased veidrused II“ alusmaterjalina kasutanud postmargiga kirjaümbrikuid. Albert Gulgi unenäoline kujutus Põhjamaa olemusest teoses „Ootusärevus Lapimaal“ annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest. Põhjamaalt, ebareaalsuse ja reaalsuse piiri pealt on pärit ka Pille Tammela muinasjutulised trollimaalid.

Suureformaadilised ja suursugused

Oma värvi- ja kompositsioonitehnika poolest on silmapaistev Mirjam Hinn, kes on näitusele esitanud ebamaiselt tehislikes toonides maali „Katarsis“. Värvidemänguga jätkab äratuntava käekirjaga Navitrolla. Mustvalge teose „Eesti lehm“ peategelane on lahkunud produktiivsete sündmuste katkematust jadast ja seisab justkui väljaspool aega. Kalli Kalde pastelsetes toonides „Migratsioon“ kutsub vaatajat endasse ning ärgitab uusi seoseid looma.

Aegumatud motiivid

Väljendusrikkad kodumaised loodusmaastikud on lõuendile maalinud Jan Tammik. Traditsioonilisele maalilaadile pühendunud kunstniku meelisteemadeks on natüürmort ja maastikumaal, mida iseloomustavad ülim realism ja natuuritruudus. Teostes „Õrsava“ ja „Pärnu rand“ avalduvad Tammiku õrn värvimeel ning valguse taju. Eestimaa kaunist loodusest on inspiratsiooni saanud ka Evi Kaur. Endale iseloomuliku koloriidiga on Kaur kujutanud õnnekurgede tantsu.

Teravmeelne Peeter Allik

Teiste kunstnike loomingu hulgas on näituse väljapanekus ka varalahkunud Peeter Alliku linoollõige. 1996. aastal valminud teoses „Konkreetsed lahendused III“ on Allik endale iseloomulikult kombanud sürreaalsuse piire. Ka kõige pisemad detailid või tuttavlike vormide deformatsioonid nõuavad vaatajalt tähelepanelikkust ja avatust.
Teemade ja tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub visuaalset naudingurõõmu ning annab laia ja mitmekülgse ülevaate Tartu kunstielust.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

23 sünnipäeva näitus

Piret Jürgenson Inglitrompet 2019 Õli, lõuend E-Kunstisalongis on avatud aastapäevanäitus, mis vahetas välja galeriid valgustanud Valve Janovi kuud. Seekordne sünnipäevanäitus on kokku toonud peamiselt Tartu kunstnike eri põlvkonnad, kelle teosed moodustavad galeriis põneva terviku. Väljapanekus on 22 kunstniku 30 teost.Kevade ootusesE-Kunstisalongi äsja avatud näitusel peegeldub algava kevade ootus. Tärkava looduse ilu kujutavad lillemaalid kannavad endas erinevaid tehnilisi ja kunstilisi lahendusi. Rooside lüürilisi õienuppe on kujutanud lillemaalija Jelena Liba. Tähelepanuväärsed on Enno Alliku loodud kimbud, mis annavad lillede lõpmatut värviküllust elavalt edasi. Huvitavad on ka Margus Meinarti, Janika Turu ja Piibe Arraku lillemaalid, kus käekirjade ühe tunnusena on maali pinnal paksult värvi, nii et teosed mõjuvad reljeefidena.Unenäolised tegelasedFantaasiaküllust lisavad E-Kunstisalongi sünnipäevanäitusele Ilmar Kruusamäe pliiatsijoonistused. Kruusamäe on teoste „Tänased veidrused I“ ja „Tänased veidrused II“ alusmaterjalina kasutanud postmargiga kirjaümbrikuid. Albert Gulgi unenäoline kujutus Põhjamaa olemusest teoses „Ootusärevus Lapimaal“ annab järjekordselt tunnistust nii kunstniku tehnilisest virtuoossusest kui ka lõppematust inspiratsioonisalvest. Põhjamaalt, ebareaalsuse ja reaalsuse piiri pealt on pärit ka Pille Tammela muinasjutulised trollimaalid. Suureformaadilised ja suursugusedOma värvi- ja kompositsioonitehnika poolest on silmapaistev Mirjam Hinn, kes on näitusele esitanud ebamaiselt tehislikes toonides maali „Katarsis“. Värvidemänguga jätkab äratuntava käekirjaga Navitrolla. Mustvalge teose „Eesti lehm“ peategelane on lahkunud produktiivsete sündmuste katkematust jadast ja seisab justkui väljaspool aega. Kalli Kalde pastelsetes toonides „Migratsioon“ kutsub vaatajat endasse ning ärgitab uusi seoseid looma.Aegumatud motiividVäljendusrikkad kodumaised loodusmaastikud on lõuendile maalinud Jan Tammik. Traditsioonilisele maalilaadile pühendunud kunstniku meelisteemadeks on natüürmort ja maastikumaal, mida iseloomustavad ülim realism ja natuuritruudus. Teostes „Õrsava“ ja „Pärnu rand“ avalduvad Tammiku õrn värvimeel ning valguse taju. Eestimaa kaunist loodusest on inspiratsiooni saanud ka Evi Kaur. Endale iseloomuliku koloriidiga on Kaur kujutanud õnnekurgede tantsu.Teravmeelne Peeter AllikTeiste kunstnike loomingu hulgas on näituse väljapanekus ka varalahkunud Peeter Alliku linoollõige. 1996. aastal valminud teoses „Konkreetsed lahendused III“ on Allik endale iseloomulikult kombanud sürreaalsuse piire. Ka kõige pisemad detailid või tuttavlike vormide deformatsioonid nõuavad vaatajalt tähelepanelikkust ja avatust.Teemade ja tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub visuaalset naudingurõõmu ning annab laia ja mitmekülgse ülevaate Tartu kunstielust.

23. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük