26 Muusik, Neeme Lüdimois Neeme Lüdimois on iseõppija, kelle pildimaailm on sümbolite- ja märkiderohke. Lüdimois sisenes kunstimaastikule 1980. aastal, alustades esinemist Tartu noorte kunstnike näitusel, alates 1981. aastast vabariiklikel noortenäitustel. Joonistas mitu aastat karikatuure ajalehe Postimees huumorirubriiki Herilane ja ajakirja Pikker. Alates 1986. aastast tegutseb vabakutselise kunstnikuna. 2005. aastal Y-galeriis toimunud isikunäituse arvustuses on märgitud: „Tartu sürrealisti Neeme Lüdimoisi hoolega lihvitud, lausa fotolikult kujutatud detailid, on paigutatud fantastilistesse ja absurdsetesse seostesse. Lüdimoisi looming on keerulisem kui see, mida silmaga enda ümber näeme, purustades argielu piirid ning andes inimmõtetele uue vabaduse. “ 2007 26. Muusik, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Lüdimois Neeme
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
26. Muusik, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis
Neeme Lüdimois (sünd 1955)

26. Muusik

1990. Õli, lõuend. 98x68. Signatuuriga. Originaalraamiga.
Alghind: € 3600, lõpphind: € 5500
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Neeme Lüdimois on iseõppija, kelle pildimaailm on sümbolite- ja märkiderohke. Lüdimois sisenes kunstimaastikule 1980. aastal, alustades esinemist Tartu noorte kunstnike näitusel, alates 1981. aastast vabariiklikel noortenäitustel. Joonistas mitu aastat karikatuure ajalehe Postimees huumorirubriiki Herilane ja ajakirja Pikker. Alates 1986. aastast tegutseb vabakutselise kunstnikuna. 2005. aastal Y-galeriis toimunud isikunäituse arvustuses on märgitud: „Tartu sürrealisti Neeme Lüdimoisi hoolega lihvitud, lausa fotolikult kujutatud detailid, on paigutatud fantastilistesse ja absurdsetesse seostesse. Lüdimoisi looming on keerulisem kui see, mida silmaga enda ümber näeme, purustades argielu piirid ning andes inimmõtetele uue vabaduse.“Neeme Lüdimois (sünd 1955)
Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955. aastal Tartus. Keskkooli lõpetamise järel asus õppima Tartu Ülikooli füüsikat (jäi lõpetamata).Neeme Lüdimois tõusis kunstnikkonnas esile 1980. aastate alguse noortenäitustel. Ta pole end sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid.
26. Muusik, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

26 Muusik, Neeme Lüdimois

Neeme Lüdimois (sünd 1955) 26 Muusik 1990 Neeme Lüdimois on iseõppija, kelle pildimaailm on sümbolite- ja märkiderohke. Lüdimois sisenes kunstimaastikule 1980. aastal, alustades esinemist Tartu noorte kunstnike näitusel, alates 1981. aastast vabariiklikel noortenäitustel. Joonistas mitu aastat karikatuure ajalehe Postimees huumorirubriiki Herilane ja ajakirja Pikker. Alates 1986. aastast tegutseb vabakutselise kunstnikuna. 2005. aastal Y-galeriis toimunud isikunäituse arvustuses on märgitud: „Tartu sürrealisti Neeme Lüdimoisi hoolega lihvitud, lausa fotolikult kujutatud detailid, on paigutatud fantastilistesse ja absurdsetesse seostesse. Lüdimoisi looming on keerulisem kui see, mida silmaga enda ümber näeme, purustades argielu piirid ning andes inimmõtetele uue vabaduse.“

26. Muusik, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Lüdimois Neeme
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük