31 Ao aegu, Ülle Ülle Meister alustas kunstiõpinguid 1967. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis graafika erialal. Lõpetas 1973. aastal raamatukujundaja-illustraatorina, tema diplomitööna valminud aabits oli koolides kasutusel palju aastaid. Pärast lõpetamist töötas kirjastuse Valgus kunstilise toimetajana, alates 1983. aastast vabakutselise kunstnikuna. Meister on illustreerinud rohkesti õpikuid ja töövihikuid, teinud koostööd ajakirjadega „Hea Laps“ ja „Täheke“ ning loonud illustratsioonid mitmele Leelo Tungla luuleraamatule. Osalenud aktiivselt rahvusvahelistel raamatukunstitriennaalidel ning loodusmotiividel põhineva vabaloominguga Tallina kunstnike kevadnäitustel. 1989. aasta Tallinna kunstnike kevadnäituse arvustuses on märgitud: „Tundlikud on Ülle Meistri rabamaastikud ja loopealsed ning tundrat ja kõrgmäestikke kujutavad sarjad. “ “ Loe lisaks 31. Ao aegu, Ülle Meister E-kunstisalongis Meister Ülle
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
31. Ao aegu, Ülle Meister E-kunstisalongis
Ülle Meister (1948 - 2021)

31. Ao aegu

1988. Metsotinto, paber. Lm 41,5x46,5. Signatuuriga.
Alghind: € 800
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Ülle Meister alustas kunstiõpinguid 1967. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis graafika erialal. Lõpetas 1973. aastal raamatukujundaja-illustraatorina, tema diplomitööna valminud aabits oli koolides kasutusel palju aastaid. Pärast lõpetamist töötas kirjastuse Valgus kunstilise toimetajana, alates 1983. aastast vabakutselise kunstnikuna. Meister on illustreerinud rohkesti õpikuid ja töövihikuid, teinud koostööd ajakirjadega „Hea Laps“ ja „Täheke“ ning loonud illustratsioonid mitmele Leelo Tungla luuleraamatule. Osalenud aktiivselt rahvusvahelistel raamatukunstitriennaalidel ning loodusmotiividel põhineva vabaloominguga Tallina kunstnike kevadnäitustel. 1989. aasta Tallinna kunstnike kevadnäituse arvustuses on märgitud: „Tundlikud on Ülle Meistri rabamaastikud ja loopealsed ning tundrat ja kõrgmäestikke kujutavad sarjad.“

31. Ao aegu, Ülle Meister E-kunstisalongis


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

31 Ao aegu, Ülle

Ülle Meister (1948 - 2021) 31 Ao aegu 1988 Ülle Meister alustas kunstiõpinguid 1967. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis graafika erialal. Lõpetas 1973. aastal raamatukujundaja-illustraatorina, tema diplomitööna valminud aabits oli koolides kasutusel palju aastaid. Pärast lõpetamist töötas kirjastuse Valgus kunstilise toimetajana, alates 1983. aastast vabakutselise kunstnikuna. Meister on illustreerinud rohkesti õpikuid ja töövihikuid, teinud koostööd ajakirjadega „Hea Laps“ ja „Täheke“ ning loonud illustratsioonid mitmele Leelo Tungla luuleraamatule. Osalenud aktiivselt rahvusvahelistel raamatukunstitriennaalidel ning loodusmotiividel põhineva vabaloominguga Tallina kunstnike kevadnäitustel. 1989. aasta Tallinna kunstnike kevadnäituse arvustuses on märgitud: „Tundlikud on Ülle Meistri rabamaastikud ja loopealsed ning tundrat ja kõrgmäestikke kujutavad sarjad.“

31. Ao aegu, Ülle Meister E-kunstisalongis

Meister Ülle
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük