39 Edgar Valteri maalide Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta: "Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“. Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel … Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi. Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi. “ Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat. 50x59 Alg: € 2 400 39. Edgar Valteri maalide oksjon
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

39. Edgar Valteri maalide oksjon

03.06.2017 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas kell 15

Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta:

"Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“.
Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel …
Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi.
Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi.“

Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

39 Edgar Valteri maalide

Edgar Valter Värvipalang 1989-1994 Õli, masoniit Signatuurita Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta: "Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“.Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel … Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi.Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi.“Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat.

39. Edgar Valteri maalide oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük