39 Edgar Valteri maalide Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta: "Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“. Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel … Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi. Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi. “ Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat. 50x59 Alg: € 2 400 39. Edgar Valteri maalide oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

39. Edgar Valteri maalide oksjon

03.06.2017 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas kell 15

Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta:

"Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“.
Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel …
Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi.
Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi.“

Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

39 Edgar Valteri maalide

Edgar Valter Värvipalang 1989-1994 Õli, masoniit Signatuurita Edgar Valter kirjutas Eesti Rahvusraamatukogus 14. veebruaril 2000. aastal avatud näituse "Perfomance“ kohta: "Siin on mõned mu maalid aastatest 1989-1994. Need kõik kuuluvad sarja "Performance“.Tõuke nende piltide maalimiseks andsid omal ajal nähtud performance’id. Jälgisin seletamatult kummalise tundega asjaarmastajast näitlejat, kes püüdis sügava allteksti ja paljutähendusliku sümboolikaga kajastada inimese siblimist siin maailma lavalaudadel … Otsustasin ka ise performance’iga katsetada. Aga maalides. See oleks siis nagu hetkeks peatatud etendus. Aga kas ongi tegu vaid etendusega? Eemalt vaadates tunduvad absurdsena paljud tegemised, mis tegija meelest olulised ja mõttekad. Ja mine tea - võib-olla mõnikord ka vastupidi.Jätaksin vaatajale vaba voli mu pildid ise enda jaoks lahti mõelda. Tehku seda igaüks, kel huvi, omamoodi.“Valik sarja maalidest läheb E-Kunstisalongi oksjonile, mis toimub 3. juunil 2017 kl 15 Tartu Vanemuise teatri väikeses majas. Kõigist maalidest ilmub samal ajal raamat "Muusa ja tema kunstnik“, mille tekstid on kirjutanud Evelin Kivimaa, kujundanud Angelika Schneider, kirjastanud Tammerraamat.

39. Edgar Valteri maalide oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük