41 Kompositsioon, Avo Paistik Filmikriitik Tarmo Teder on kirjutanud Eesti Päeavalehes 2013. aastal : „Paistik oli kunstnikuna mänglev ja otsiv ning Eesti joonisfilmire¾issööride seas kindlasti üks suuremaid. Paigutaksin ta koos Heino Parsi ja Rein Raamatuga tippu. ” Kuigi Avo Paistik on paljudele tuntud eeskätt joonisfilmide looja ja animaatorina, on tema kanda ka üsna omanäoline osa Eesti maalikunstis. Paistik, kes alustas aktiivset kunstnikukarjääri üsna hilises eas 1980ndatel aastatel, maalis oma elu jooksul kokku üle tuhande teose, millest igaüks on väga täpselt nummerdatud ja arhiveeritud. Loe lisaks 41. Kompositsioon, Avo Paistik E-kunstisalongis Paistik Avo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
41. Kompositsioon, Avo Paistik E-kunstisalongis
Avo Paistik (1936 – 2013)

41. Kompositsioon

2000. Õli, masoniit. 80x60. Signatuuriga.
Alghind: € 1600
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Filmikriitik Tarmo Teder on kirjutanud Eesti Päeavalehes 2013.aastal : „Paistik oli kunstnikuna mänglev ja otsiv ning Eesti joonisfilmire¾issööride seas kindlasti üks suuremaid. Paigutaksin ta koos Heino Parsi ja Rein Raamatuga tippu.”

Kuigi Avo Paistik on paljudele tuntud eeskätt joonisfilmide looja ja animaatorina, on tema kanda ka üsna omanäoline osa Eesti maalikunstis. Paistik, kes alustas aktiivset kunstnikukarjääri üsna hilises eas 1980ndatel aastatel, maalis oma elu jooksul kokku üle tuhande teose, millest igaüks on väga täpselt nummerdatud ja arhiveeritud.

41. Kompositsioon, Avo Paistik E-kunstisalongis


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

41 Kompositsioon, Avo Paistik

Avo Paistik (1936 – 2013) 41 Kompositsioon 2000 Filmikriitik Tarmo Teder on kirjutanud Eesti Päeavalehes 2013.aastal : „Paistik oli kunstnikuna mänglev ja otsiv ning Eesti joonisfilmire¾issööride seas kindlasti üks suuremaid. Paigutaksin ta koos Heino Parsi ja Rein Raamatuga tippu.”Kuigi Avo Paistik on paljudele tuntud eeskätt joonisfilmide looja ja animaatorina, on tema kanda ka üsna omanäoline osa Eesti maalikunstis. Paistik, kes alustas aktiivset kunstnikukarjääri üsna hilises eas 1980ndatel aastatel, maalis oma elu jooksul kokku üle tuhande teose, millest igaüks on väga täpselt nummerdatud ja arhiveeritud.

41. Kompositsioon, Avo Paistik E-kunstisalongis

Paistik Avo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük