45 Rand III, Vello Kunstnik ja kalligraaf Vello Paluoja looming on ääretult mitmekülgne ja lai. Paluoja alustas kunstiõpinguid 1972. aastal Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal. Pärast kooli lõpetamist 1979. aastal asus kunstnik elama ja töötama Pärnusse, kus ta on tunnustatud linna auaadresside, tänu- ja tunnustuskirjade kujundajana. Vabakunstnikuna on ta viljelenud nii maastikumaali kui ka linnavaateid ja portreid ning võrdväärse meisterlikkusega valdab ta nii õli- kui pastellmaali. Maastiku- ja loodusmaalidel tõusevad esile mere- ja rannavaated. Maal „Rand III“ köidab soojade ja hõõguvate toonidega, mis kannavad ilmekalt edasi päikeloojangu romantikat. 2017. aastal pälvis Vello Paluoja ka Pärnu teenetemärgi – „tähelepanuväärse ja pühendunud tegevuse eest kultuurielu rikastamisel, kunstimeele kasvatamisel ning ajaloo jäädvustamisel oma loomingu kaudu. “ Tema loomingut leiab arvukalt Pärnu Muuseumi kogudest. Kujundanud Pärnu linna auaadresse, tänu- ja tunnustuskirju 45. Rand III, Vello Paluoja E-kunstisalongis Paluoja Vello
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
45. Rand III, Vello Paluoja E-kunstisalongis
Vello Paluoja (sünd 1955)

45. Rand III

1981. Õli, lõuend. 85x105. Signatuuriga. Originaalraamiga.
Alghind: € 1400, lõpphind: € 1400
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Kunstnik ja kalligraaf Vello Paluoja looming on ääretult mitmekülgne ja lai. Paluoja alustas kunstiõpinguid 1972. aastal Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal. Pärast kooli lõpetamist 1979. aastal asus kunstnik elama ja töötama Pärnusse, kus ta on tunnustatud linna auaadresside, tänu- ja tunnustuskirjade kujundajana.
Vabakunstnikuna on ta viljelenud nii maastikumaali kui ka linnavaateid ja portreid ning võrdväärse meisterlikkusega valdab ta nii õli- kui pastellmaali. Maastiku- ja loodusmaalidel tõusevad esile mere- ja rannavaated. Maal „Rand III“ köidab soojade ja hõõguvate toonidega, mis kannavad ilmekalt edasi päikeloojangu romantikat.
2017. aastal pälvis Vello Paluoja ka Pärnu teenetemärgi – „tähelepanuväärse ja pühendunud tegevuse eest kultuurielu rikastamisel, kunstimeele kasvatamisel ning ajaloo jäädvustamisel oma loomingu kaudu.“ Tema loomingut leiab arvukalt Pärnu Muuseumi kogudest.Vello Paluoja (sünd 1955)
Sündinud 7. septembril 1955. Paluoja on Pärnumaalt pärit kunstnik, kujundusgraafik ja kalligraaf. Õppinud 1972-1976 Tartu kunstikoolis ja 1982-1985 Tallinna kirjakunstikoolis. Alates 1995 Eesti Kunstnike Liidu liige. Kujundanud Pärnu linna auaadresse, tänu- ja tunnustuskirju.
45. Rand III, Vello Paluoja E-kunstisalongis


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

45 Rand III, Vello

Vello Paluoja (sünd 1955) 45 Rand III 1981 Kunstnik ja kalligraaf Vello Paluoja looming on ääretult mitmekülgne ja lai. Paluoja alustas kunstiõpinguid 1972. aastal Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal. Pärast kooli lõpetamist 1979. aastal asus kunstnik elama ja töötama Pärnusse, kus ta on tunnustatud linna auaadresside, tänu- ja tunnustuskirjade kujundajana.Vabakunstnikuna on ta viljelenud nii maastikumaali kui ka linnavaateid ja portreid ning võrdväärse meisterlikkusega valdab ta nii õli- kui pastellmaali. Maastiku- ja loodusmaalidel tõusevad esile mere- ja rannavaated. Maal „Rand III“ köidab soojade ja hõõguvate toonidega, mis kannavad ilmekalt edasi päikeloojangu romantikat. 2017. aastal pälvis Vello Paluoja ka Pärnu teenetemärgi – „tähelepanuväärse ja pühendunud tegevuse eest kultuurielu rikastamisel, kunstimeele kasvatamisel ning ajaloo jäädvustamisel oma loomingu kaudu.“ Tema loomingut leiab arvukalt Pärnu Muuseumi kogudest.

45. Rand III, Vello Paluoja E-kunstisalongis

Paluoja Vello
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük