48 Idüll nr6, Katrin Katrin Piile lõpetas 2010. aastal Eesti Kunstiakadeemia maali eriala Laurentsiuse (Lauri Sillaku) juhendamisel. Pälvis 2020. aastal Malle Leisi kunstipreemia. Kunstikriitik Andri Ksenofontov on Katrin Piile loomingust kirjutanud: „Mõnele tundub Katrin Piile looming esemevaba, mõni näeb selles fotograafilist illusiooni, näiteks anatoomilist sisemust. Mõne meelest on see abstraktsionism, mõne arvates hüperrealism. “ Käesolev teos oli eksponeeritud 2023. aastal Rüki galeriis toimunud Art Allmägi ja Katrin Piile ühisnäitusel „Paremad ajad…“ ning Tütar galeriis toimunud kunstniku isikunäitusel „Idülli otsingud“. Loe lisaks 48. Idüll nr. 6, Katrin Piile E-kunstisalongis Piile Katrin
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
48. Idüll nr.6, Katrin Piile E-kunstisalongis
Katrin Piile (sünd 1987)

48. Idüll nr.6

2022/2023. Õli, akrüül, lõuend. 70x70. Signatuuriga.
Alghind: € 2900
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Katrin Piile lõpetas 2010. aastal Eesti Kunstiakadeemia maali eriala Laurentsiuse (Lauri Sillaku) juhendamisel. Pälvis 2020. aastal Malle Leisi kunstipreemia. Kunstikriitik Andri Ksenofontov on Katrin Piile loomingust kirjutanud: „Mõnele tundub Katrin Piile looming esemevaba, mõni näeb selles fotograafilist illusiooni, näiteks anatoomilist sisemust. Mõne meelest on see abstraktsionism, mõne arvates hüperrealism.“ Käesolev teos oli eksponeeritud 2023. aastal Rüki galeriis toimunud Art Allmägi ja Katrin Piile ühisnäitusel „Paremad ajad…“ ning Tütar galeriis toimunud kunstniku isikunäitusel „Idülli otsingud“.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

48 Idüll nr6, Katrin

Katrin Piile (sünd 1987) 48 Idüll nr Katrin Piile lõpetas 2010. aastal Eesti Kunstiakadeemia maali eriala Laurentsiuse (Lauri Sillaku) juhendamisel. Pälvis 2020. aastal Malle Leisi kunstipreemia. Kunstikriitik Andri Ksenofontov on Katrin Piile loomingust kirjutanud: „Mõnele tundub Katrin Piile looming esemevaba, mõni näeb selles fotograafilist illusiooni, näiteks anatoomilist sisemust. Mõne meelest on see abstraktsionism, mõne arvates hüperrealism.“ Käesolev teos oli eksponeeritud 2023. aastal Rüki galeriis toimunud Art Allmägi ja Katrin Piile ühisnäitusel „Paremad ajad…“ ning Tütar galeriis toimunud kunstniku isikunäitusel „Idülli otsingud“.

48. Idüll nr. 6, Katrin Piile E-kunstisalongis

Piile Katrin
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük