4 Pähklipuust diivan, Henno Henno Arrak on kunstiloos tuntud esmajoones raamatugraafikuna, kelle käsitlusele olid omased figuraalsed illustratsioonid ning tihe ja viimistletud graveerimislaad. Nimetatud omadused leidsid väljenduse ka vabagraafikas, 1960. aastatel esmajoones kõrgtrükitehnikas (sh linoollõige) ja 1970. aastatel sügavtrükitehnikas. Arraku motiivivalik lähtus suuresti argielust, linnaruumist ja maastikest, kuid eraldi tähelepanu väärivad just aktid. Käesolev graafiline leht „Pähklipuust diivan“ on teostatud filigraanselt ja kogu motiivipind on tihedalt läbi töötatud, mis kinnitab kunstniku meisterlikkust antud tehnika valdamisel, mille puhul tõstetakse esile just tehnika keerukust peente joonte saavutamisel. 2021 4. Pähklipuust diivan, Henno Arrak E-kunstisalongis Arrak Henno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
4. Pähklipuust diivan, Henno Arrak E-kunstisalongis
Henno Arrak (1930–2017)

4. Pähklipuust diivan

1967. Linool, paber. Ava 40,9x58,1. Signatuuriga.
Alghind: € 1000, lõpphind: € 1000
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Henno Arrak on kunstiloos tuntud esmajoones raamatugraafikuna, kelle käsitlusele olid omased figuraalsed illustratsioonid ning tihe ja viimistletud graveerimislaad. Nimetatud omadused leidsid väljenduse ka vabagraafikas, 1960. aastatel esmajoones kõrgtrükitehnikas (sh linoollõige) ja 1970. aastatel sügavtrükitehnikas. Arraku motiivivalik lähtus suuresti argielust, linnaruumist ja maastikest, kuid eraldi tähelepanu väärivad just aktid. Käesolev graafiline leht „Pähklipuust diivan“ on teostatud filigraanselt ja kogu motiivipind on tihedalt läbi töötatud, mis kinnitab kunstniku meisterlikkust antud tehnika valdamisel, mille puhul tõstetakse esile just tehnika keerukust peente joonte saavutamisel.Henno Arrak (1930–2017)
Graafik, sündis 1930. aastal Tallinnas. Õppis 1957. aastast ERKI-s, lõpetas selle 1963 raamatugraafika erialal. Rõhutanud figuraalseis illustratsioonides olukorra dramatismi ja karakterite eripära (R. Sirge “Maa ja rahvas“). Suri 2017. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

4 Pähklipuust diivan, Henno

Henno Arrak (1930–2017) 4 Pähklipuust diivan 1967 Henno Arrak on kunstiloos tuntud esmajoones raamatugraafikuna, kelle käsitlusele olid omased figuraalsed illustratsioonid ning tihe ja viimistletud graveerimislaad. Nimetatud omadused leidsid väljenduse ka vabagraafikas, 1960. aastatel esmajoones kõrgtrükitehnikas (sh linoollõige) ja 1970. aastatel sügavtrükitehnikas. Arraku motiivivalik lähtus suuresti argielust, linnaruumist ja maastikest, kuid eraldi tähelepanu väärivad just aktid. Käesolev graafiline leht „Pähklipuust diivan“ on teostatud filigraanselt ja kogu motiivipind on tihedalt läbi töötatud, mis kinnitab kunstniku meisterlikkust antud tehnika valdamisel, mille puhul tõstetakse esile just tehnika keerukust peente joonte saavutamisel.

4. Pähklipuust diivan, Henno Arrak E-kunstisalongis

Arrak Henno
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük