57 Püha Tartu, Endel Endel Saarepuu sündis 1949. Kunstis iseõppinud Endel Saarepuu on tuntud eelkõige skulptorina. Teise suure peatükina iseloomustavad Saarepuu loomingut meisterlikud siiditrükitehnikas kirikute ja pühapaikade motiivid. Ajakirjanik Kerttu Soans on kunstniku kujunemisest kirjutanud: „Saarepuu ei ole akadeemilist kunstiharidust saanud ja tänu sellele on tema kunstitunnetus arenenud omanäoliseks, väljendusviis iseseisvaks ja julgeks. “ Tallinn Art Space galerii perenaine Kadri Alesmaa on lisanud: „Endel Saarepuu kunst sisaldab alati mingit lugu, mingit jutustust, mille lahtimõtestamine pakub omaette lõbu. Saarepuu teosed on kõige paremas mõttes nagu Eesti kunsti kartulid ja hakklihakaste – kodumaine, aus, lihtne ja südamlik. “ “ Loe lisaks 57. Püha Tartu, Endel Saarepuu E-kunstisalongis Saarepuu Endel
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
57. Püha Tartu, Endel Saarepuu E-kunstisalongis
Endel Saarepuu (sünd 1949)

57. Püha Tartu

1991. Serigraafia, paber. Lm 71,3x61. Signatuuriga.
Alghind: € 800, lõpphind: € 800
50. E-Kunstisalongi L oksjon
03.12.2022 Tartu galeriis kell 13

Endel Saarepuu sündis 1949. Kunstis iseõppinud Endel Saarepuu on tuntud eelkõige skulptorina. Teise suure peatükina iseloomustavad Saarepuu loomingut meisterlikud siiditrükitehnikas kirikute ja pühapaikade motiivid. Ajakirjanik Kerttu Soans on kunstniku kujunemisest kirjutanud: „Saarepuu ei ole akadeemilist kunstiharidust saanud ja tänu sellele on tema kunstitunnetus arenenud omanäoliseks, väljendusviis iseseisvaks ja julgeks.“ Tallinn Art Space galerii perenaine Kadri Alesmaa on lisanud: „Endel Saarepuu kunst sisaldab alati mingit lugu, mingit jutustust, mille lahtimõtestamine pakub omaette lõbu. Saarepuu teosed on kõige paremas mõttes nagu Eesti kunsti kartulid ja hakklihakaste – kodumaine, aus, lihtne ja südamlik.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

57 Püha Tartu, Endel

Endel Saarepuu (sünd 1949) 57 Püha Tartu 1991 Endel Saarepuu sündis 1949. Kunstis iseõppinud Endel Saarepuu on tuntud eelkõige skulptorina. Teise suure peatükina iseloomustavad Saarepuu loomingut meisterlikud siiditrükitehnikas kirikute ja pühapaikade motiivid. Ajakirjanik Kerttu Soans on kunstniku kujunemisest kirjutanud: „Saarepuu ei ole akadeemilist kunstiharidust saanud ja tänu sellele on tema kunstitunnetus arenenud omanäoliseks, väljendusviis iseseisvaks ja julgeks.“ Tallinn Art Space galerii perenaine Kadri Alesmaa on lisanud: „Endel Saarepuu kunst sisaldab alati mingit lugu, mingit jutustust, mille lahtimõtestamine pakub omaette lõbu. Saarepuu teosed on kõige paremas mõttes nagu Eesti kunsti kartulid ja hakklihakaste – kodumaine, aus, lihtne ja südamlik.“

57. Püha Tartu, Endel Saarepuu E-kunstisalongis

Saarepuu Endel
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük