Abstraktne, Eugeni Noormägi E-kunstisalongis Eugeni Noormägi on oma loomingu kohta öelnud nii: “See on kubistiine läbielamuste pildistus, sini-kollases koloriidis. Tihti komplementäär-koloriit ühes valgusega domineerivad pilti. Suurem osa kompositsioonidest on monumentaalsed, koosnedes ülespoolepüüdvatest elementidest, mis aga ühes valgusega jälle tagasi toob liikumise pilti, rõhutades tsentrumit“. 2021 Abstraktne, Eugeni Noormägi E-kunstisalongis Noormägi Eugeni
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Abstraktne, Eugeni Noormägi E-kunstisalongis
Eugeni Noormägi (1903–1988)

Abstraktne

1950–1960ndad. Õli, lõuend. 68x59. Signatuuriga.
Alghind: € €2100, lõpphind: € 2100
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Eugeni Noormägi on oma loomingu kohta öelnud nii: “See on kubistiine läbielamuste pildistus, sini-kollases koloriidis. Tihti komplementäär-koloriit ühes valgusega domineerivad pilti. Suurem osa kompositsioonidest on monumentaalsed, koosnedes ülespoolepüüdvatest elementidest, mis aga ühes valgusega jälle tagasi toob liikumise pilti, rõhutades tsentrumit“.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Abstraktne, Eugeni Noormägi E-kunstisalongis

Eugeni Noormägi (1903–1988) Abstraktne 1950–1960ndad Õli, lõuend Eugeni Noormägi on oma loomingu kohta öelnud nii: “See on kubistiine läbielamuste pildistus, sini-kollases koloriidis. Tihti komplementäär-koloriit ühes valgusega domineerivad pilti. Suurem osa kompositsioonidest on monumentaalsed, koosnedes ülespoolepüüdvatest elementidest, mis aga ühes valgusega jälle tagasi toob liikumise pilti, rõhutades tsentrumit“.

Abstraktne, Eugeni Noormägi E-kunstisalongis

Noormägi Eugeni
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük