Agnes Lipingu näitus "Lendutõus" E-Kunstisalongis on avatud noore kunstniku Agnes Lipingu maalinäitus "Lendutõus“. Eksponeeritud on viimase kolme aasta jooksul maalitud teosed. Liping lõpetas käesoleva aasta kevadel Tartu Ülikooli maaliosakonna magistrantuuri. Eelnevalt on ta kunstiteadmisi omandanud Tartu Kõrgema Kunstikooli maalingute osakonnas. Vahetusüliõpilasena on Liping end täiendanud veel Läti Kunstiakadeemias ning Porto Ülikooli vabade kunstide teaduskonnas. Lipingu kunstnikukäekirja iseloomustab õhulisuse tekitamine õrnade, kuid intensiivsete värvide abil. Ka Anne Parmasto juhendatud lõputööst “Okeaн 2015" on aimatav Lipingu poolehoid õrna koloriiti. Käesoleval näitusel eksponeeritud teoste toon toonis maalitud helesinised, -roosad ja -rohelised muudavad Lipingu valitud motiivid dünaamilisteks ja hoogsateks. Värvi läbikumava omaduse esiletoomine muudab maalikunstniku poolt kujutatu siidiselt kergeks, kuid seeläbi ka sujuvalt liikuvaks. Mitmel teosel, nt "Öölind“ ja "Kättesaamatu lind“ on kunstnik maalinud linde ja lendamist, mis annavad edasi kõrgemale ja kaugemale püüdlemise indu. Vastavalt mulje edastamise eesmärgile asendub lendlevalt kerge pintsliklöök teistes teostes, nagu "Peale sadu“ hoopiski faktuursema ning raskema käsitlusega. Siin on Liping vaatajale edastanud pingelise ning äreva meeleolu. Näitus "Lendutõus“ on ühest küljest noore maalikunstniku katse edastada vaatajale elu tõusude poolt, tuletades meile meelde, et peaksime lennukamalt unistama. Teisalt on väljapanek aga kunstniku isiklik ambitsioon liikuda oma kunstnikuks olemise teel veel kõrgemale ja kaugemale. 120x100 Hind: € 552 Ei ole müügil Agnes Lipingu näitus "Lendutõus"
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Agnes Lipingu näitus "Lendutõus"

15.07.2015 Tartu

E-Kunstisalongis on avatud noore kunstniku Agnes Lipingu maalinäitus "Lendutõus“. Eksponeeritud on viimase kolme aasta jooksul maalitud teosed.

Liping lõpetas käesoleva aasta kevadel Tartu Ülikooli maaliosakonna magistrantuuri. Eelnevalt on ta kunstiteadmisi omandanud Tartu Kõrgema Kunstikooli maalingute osakonnas. Vahetusüliõpilasena on Liping end täiendanud veel Läti Kunstiakadeemias ning Porto Ülikooli vabade kunstide teaduskonnas.
Lipingu kunstnikukäekirja iseloomustab õhulisuse tekitamine õrnade, kuid intensiivsete värvide abil. Ka Anne Parmasto juhendatud lõputööst “Okeaн 2015" on aimatav Lipingu poolehoid õrna koloriiti. Käesoleval näitusel eksponeeritud teoste toon toonis maalitud helesinised, -roosad ja -rohelised muudavad Lipingu valitud motiivid dünaamilisteks ja hoogsateks. Värvi läbikumava omaduse esiletoomine muudab maalikunstniku poolt kujutatu siidiselt kergeks, kuid seeläbi ka sujuvalt liikuvaks.

Mitmel teosel, nt "Öölind“ ja "Kättesaamatu lind“ on kunstnik maalinud linde ja lendamist, mis annavad edasi kõrgemale ja kaugemale püüdlemise indu. Vastavalt mulje edastamise eesmärgile asendub lendlevalt kerge pintsliklöök teistes teostes, nagu "Peale sadu“ hoopiski faktuursema ning raskema käsitlusega. Siin on Liping vaatajale edastanud pingelise ning äreva meeleolu.

Näitus "Lendutõus“ on ühest küljest noore maalikunstniku katse edastada vaatajale elu tõusude poolt, tuletades meile meelde, et peaksime lennukamalt unistama. Teisalt on väljapanek aga kunstniku isiklik ambitsioon liikuda oma kunstnikuks olemise teel veel kõrgemale ja kaugemale.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Agnes Lipingu näitus "Lendutõus"

Agnes Veinberg Öölind 2013 Õli, lõuend 160x120 Hind: € 828 Ei ole müügil Agnes Veinberg Bird of Hope 2013 Õli, lõuend E-Kunstisalongis on avatud noore kunstniku Agnes Lipingu maalinäitus "Lendutõus“. Eksponeeritud on viimase kolme aasta jooksul maalitud teosed.Liping lõpetas käesoleva aasta kevadel Tartu Ülikooli maaliosakonna magistrantuuri. Eelnevalt on ta kunstiteadmisi omandanud Tartu Kõrgema Kunstikooli maalingute osakonnas. Vahetusüliõpilasena on Liping end täiendanud veel Läti Kunstiakadeemias ning Porto Ülikooli vabade kunstide teaduskonnas. Lipingu kunstnikukäekirja iseloomustab õhulisuse tekitamine õrnade, kuid intensiivsete värvide abil. Ka Anne Parmasto juhendatud lõputööst “Okeaн 2015" on aimatav Lipingu poolehoid õrna koloriiti. Käesoleval näitusel eksponeeritud teoste toon toonis maalitud helesinised, -roosad ja -rohelised muudavad Lipingu valitud motiivid dünaamilisteks ja hoogsateks. Värvi läbikumava omaduse esiletoomine muudab maalikunstniku poolt kujutatu siidiselt kergeks, kuid seeläbi ka sujuvalt liikuvaks.Mitmel teosel, nt "Öölind“ ja "Kättesaamatu lind“ on kunstnik maalinud linde ja lendamist, mis annavad edasi kõrgemale ja kaugemale püüdlemise indu. Vastavalt mulje edastamise eesmärgile asendub lendlevalt kerge pintsliklöök teistes teostes, nagu "Peale sadu“ hoopiski faktuursema ning raskema käsitlusega. Siin on Liping vaatajale edastanud pingelise ning äreva meeleolu.Näitus "Lendutõus“ on ühest küljest noore maalikunstniku katse edastada vaatajale elu tõusude poolt, tuletades meile meelde, et peaksime lennukamalt unistama. Teisalt on väljapanek aga kunstniku isiklik ambitsioon liikuda oma kunstnikuks olemise teel veel kõrgemale ja kaugemale.

Agnes Lipingu näitus "Lendutõus"

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük