Album õpetab kunsti müüma E-kunstisalong on oma 20. aastapäeva märkiva suure näituse «Kulda väärt kunst» alguseks valmis saanud soliidse albumi, mille sadakond reprot jäädvustavad raamatu lehe. . Punkti paneb teave E-kunstisalongi seniste asukohtade, oksjonite ja näituste kohta Album õpetab kunsti müüma
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Album õpetab kunsti müüma

Raimu Hanson, Tartu Postimees 30. jaan. 2017

E-kunstisalong on oma 20. aastapäeva märkiva suure näituse «Kulda väärt kunst» alguseks valmis saanud soliidse albumi, mille sadakond reprot jäädvustavad raamatu lehe..

E-kunstisalong on oma 20. aastapäeva märkiva suure näituse «Kulda väärt kunst» alguseks valmis saanud soliidse albumi, mille sadakond reprot jäädvustavad raamatu lehekülgedele samast salongist läbi käinud ja nüüd väljapanekusse toodud kunsti kullafondi. Seepärast kannab ka raamat sedasama pealkirja mis näitus Tartu kunstimajas - «Kulda väärt kunst». Originaalide vastu reproduktsioonid muidugi ei saa, olgu nende pildistaja ja trükkija kui osav tahes ning paber parimaist parim. Ometi on raamat näitusest vähemalt ühes osas etem: piltide juures on lühikesed, aga sisukad tekstid, millest mõneski on visandatud huvitav lugu kunstnikust või kõrvaloleva teose teemadel.

Lisaks on raamatu autorid kirjutanud mõndagi E-kunstisalongi ajaloost, galerii eluolust ning näituste ja oksjonite korraldamisest. Tiia Karelson ja tema kolleegid on oma kirjapanekutes olnud üsna avameelsed, nii et kui keegi soovib kunsti müüva galerii asutada, saab ta albumis avaldatud artiklitest tõhusaid näpunäiteid.

Raamatu lõpuosas on kunstiajaloolaste Kadri Asmeri ja Tiiu Talvistu silmaringi avardavad kirjapanekud. Sõna võtavad ka kunstnikud Enn Põldroos, Aapo Pukk ja Navitrolla. Punkti paneb teave E-kunstisalongi seniste asukohtade, oksjonite ja näituste kohta.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Album õpetab kunsti müüma

E-kunstisalong on oma 20 aastapäeva märkiva suure näituse «Kulda väärt kunst» alguseks valmis saanud soliidse albumi, mille sadakond reprot jäädvustavad raamatu lehekülgedele samast salongist läbi käinud ja nüüd väljapanekusse toodud kunsti kullafondi E-kunstisalong on oma 20. aastapäeva märkiva suure näituse «Kulda väärt kunst» alguseks valmis saanud soliidse albumi, mille sadakond reprot jäädvustavad raamatu lehe..

Album õpetab kunsti müüma

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük